pies i krowa
Źródło: facebook.com/Heartland Animal Hospital and Vet Services

Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli

20 Sierpnia 2020

Krowa czekała na swoje pierwsze badanie weterynaryjne w specjalnej zagrodzie. W tym samym czasie do poczekalni wpadł rezolutny i bardzo odważny szczeniak labradora. Piesek od razu podbiegł do cielaka. Między dwójką zwierząt różnych gatunków od razu wywiązała się piękna więź. Małe czworonogi łatwo nawiązują przyjaźnie z innymi zwierzakami. Rozkoszne maluchy rozmiękczą najtwardsze serca.

Krowa wydawała się niewzruszona pojawieniem się szczeniaka. Maluch skakał wokół leżącego cielaka i lizał go po pyszczku. Krowa nie mogła opędzić się od małej brązowej kuleczki okazującej jej tyle czułości. Rzadko kiedy widujemy tak rozbrajające przykłady czystej miłości i przyjaźni. Zazwyczaj psiaki boją się przedstawicieli innych gatunków zwierząt. Omijają je szerokim łukiem, czasem nawet reagują na ich pojawienie się agresją. Labradory uchodzą jednak za wyjątkowo łagodną rasę. Jak widać na nagraniu udostępnionym przez klinikę weterynaryjną, są ku temu powody.

Dolnośląskie. Przywiązali psa do wychodka, nie dawali jedzenia. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwachDolnośląskie. Przywiązali psa do wychodka, nie dawali jedzenia. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Krowa zaprzyjaźniła się z małym szczeniakiem

Labradorek przyszedł do weterynarza na swój pierwszy pakiet szczepień. Nie bał się niczego, ponieważ nie miał żadnych negatywnych skojarzeń z tym miejscem. Krowa z kolei wydaje się zestresowana całą sytuacją. Być może miała okazję przejść już jakąś nieprzyjemną procedurę medyczną i obecność w poczekalni wiązała się dla niej z wieloma obawami. Mimo to leżała spokojnie w wyznaczonym jej miejscu. Być może szczeniak instynktownie wyczuł niepokój czekającej na wizytę czworonożnej pacjentki i postanowił dodać jej otuchy. Psy zwracając uwagę na zachowanie czy nawet zapach wydzielany przez inne gatunki, w tym ludzi, są w stanie odgadnąć ich nastrój. Prawie każdy właściciel psa miał okazję zauważyć, że gdy siedział smutny lub chory, jego pupil od razu podbiegał i pozostawał blisko niego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Szczeniak zasypał krowę masą psich pocałunków

Krowa od razu wzbudziła zainteresowanie szczeniaka. Od razu podbiegł do niej i szybko obwąchał. Być może pierwszy raz widział takie zwierzę.

- To świetne nagranie, w którym udział wziął nasz najnowszy psi kolega z pracy, doktor Tucker, obrazuje całościowe badanie lekarskie nowo narodzonego cielaka. Po kilku rutynowych testach labradoryjnych, w tym obwąchiwaniu i malutkich buziaczkach, udało mu się ustalić, że krowa jest w pełni zdrowa. Specjalne podziękowania dla mamy doktora Tuckera, która pozwoliła nam udostępnić to nagranie - czytamy w poście pracowników kliniki opisującym to zdarzenie.

Pies został więc honorowym pracownikiem klinki weterynaryjnej. Nie wiemy niestety, dyplomem jakiej uczelni może pochwalić się bohater filmu, jednak z pewnością posiada on wymagane do prowadzenia praktyki zawodowej uprawnienia.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama kupiła w internecie wielkie jajko dla dzieci. Zamarli, kiedy coś zaczęło z niego wychodzić
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Ponad 670 osób nie żyje. Dramatyczna sytuacja nie ma końca. Świat przekazał złe wieści

źródło: pawmygosh

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł