fota PILNE
Źródło: swiatzwierzat.pl

Taksówkarz odmówił zabrania psa. Doszło do brutalnego ataku, szczegóły dla osób o mocnych nerwach

16 Listopada 2020

W Krośnie doszło do brutalnego napadu na taksówkarza, który odmówił zabrania czworonoga. Trzech napastników nie miało litości dla kierowcy. Byli wściekli, kiedy usłyszeli odmowę. Doszło do rękoczynów.

Do pobicia taksówkarza doszło w sobotę wieczorem przy ul. Ordynackiej w Krośnie, tuż przy rynku. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta zamówili taksówkę. Kiedy usłyszeli odmowę na wprowadzenie psa, postanowili zaatakować kierowcę. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoPies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoCzytaj dalej

Krosno: 3 napastników pobiło taksówkarza

Wiadomo, że trójka znajomych próbowała wsiąść do samochodu z dużym psem. Kiedy usłyszeli odmowę, rzucili się na kierowcę. 27-letni mężczyzna i 29-letnia kobieta okładali taksówkarza pięściami i kopali po całym ciele. Nie przestawali, nawet kiedy mężczyzna upadł na ziemię.

Wkrótce dołączył do nich trzeci napastnik, 55-letni mężczyzna. Po całej akcji agresorzy oddalili się z miejsca, pozostawiając kierowcę na ziemi. Nie udało im się daleko uciec. Zostali zatrzymani przez policję. Teraz napastnicy odpowiedzą na pobicie. Każdemu z nich grozi nawet 3 lata więzienia.

41-letni taksówkarz z Krosna trafił do szpitala. Wiadomo już, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dlaczego kot biega jak opętany? Proste wyjaśnienie, nie należy się obawiać
2. Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

Czy kierowca może odmówić zabrania psa?

Jak wygląda sytuacja przewozu psa w taksówce od strony prawnej? Jeśli chcemy podróżować ze zwierzakiem najlepiej jest poinformować kierowcę/dyspozytora wcześniej o takiej sytuacji. Choć coraz więcej firm oferuje możliwość podróży ze zwierzakiem, to kierowcy wciąż mają prawdo odmówić pasażerowi, jeśli nie zostaną przygotowani.

Należy wziąć pod uwagę, że kierowca taksówki może być uczulony na sierść zwierząt, bądź jego auto może nie być odpowiednie np. do podróży z wielką klatką. Informując wcześniej dyspozytora, ten z pewnością znajdzie odpowiedni pojazd. Pasażer nie będzie czuł się wtedy zawiedziony i sfrustrowany, gdyby doszło do odmowy.

Warto wiedzieć, że w niektórych miastach istnieją specjalne taksówki do przewozu zwierząt. Niektórzy kierowcy posiadają specjalne transporty, szelki, czy osobne miejsca wydzielone tylko dla zwierząt. Podczas podróży należy zapewnić wszystkich bezpieczne warunki jazdy.

Koszt przewozu zwierzęcia w taksówce zależy od firmy i od długości trasy. Nie ma stałego cennika, który obowiązywałby na terenie Polski.

Odmówiono Wam kiedyś wejścia do taksówki ze zwierzakiem?

Mały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąMały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Gigantyczna burza wokół Ryanair. Poszło o testy na koronawirusa na lotniskach, padły ostre słowa
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Konsola Xbox One na Black Friday, już wiemy gdzie jej szukać. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy

źródło: polsatnews

Następny artykuł