Psy Opozdy
Źródło: instagram.com/antek.krolikowski

Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek

13 Lipca 2020

Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą zaczął trwający półtora roku związek z Kasią. Wszyscy myśleli, że ułożą sobie razem życie, jednak niedawno doszło do ich rozstania. Czy znów się zakochał i spotyka się z Joanną Opozdą?

Antek Królikowski w ostatnim czasie budził duże zainteresowanie plotkarskiej prasy. Związki aktora wzbudzały emocję wśród jego fanów. W ostatnim czasie często widywano go w towarzystwie znanych kobiet, jednak zdjęcia z głosowania opublikowane na jego Instagramie wyraźnie wskazują na to, że wybór padł na Joanne Opozdę.

Koń wpadł w nocy do studni. Rano na miejscu pojawili się strażacy oraz weterynarzKoń wpadł w nocy do studni. Rano na miejscu pojawili się strażacy oraz weterynarzCzytaj dalej

Antek Królikowski dzieli się zdjęciem z psami aktorki

Wszystko wskazuje na to, że aktorzy zdecydowali się wspólnie udać na głosowanie, z którego relację opublikowali w serwisie Instagram. Na zdjęciu opublikowanym przez Królikowskiego widnieje pies Opozdy, oraz pro frekwencyjne przesłanie - "Daj głos! Każdy głos się liczy". Choć nie wiemy czy psy towarzyszyły im w lokalu wyborczym, wpis pozwala podejrzewać, że ich relacja rozwija się dość dynamicznie. Niedawno donoszono o wspólnej wizycie tej dwójki na urodzinach Gabi Drzewickiej. Coraz więcej faktów sugeruje, że poważnie traktują swoją relację. Choć brak wspólnych zdjęć, relacja pary z wspólnego wyjścia może być traktowana jako ich pierwsze wspólne pojawienie się w mediach społecznościowych. Oboje z nich opublikowali wpisy sprzed oraz z wnętrza lokalu wyborczego. Pojawiły się także plotki o tym, że Królikowski próbował pomóc Joannie Opozdzie w zdobyciu roli w nowej produkcji, przy której pracuje. Co ciekawe aktorka miałaby zająć miejsce byłej partnerki Antka, Julii Wieniawy.

DZISIAJ GRZEJE:1.Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzy
Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Pupil Joanny Opozdy

Gwiazda często dzieli się zdjęciami swojego czworonoga. Marylin, pies rasy Pomeranian, posiada własne konto na Instagramie. Sama aktorka podkreślała niejednokrotnie, że jej zwierzę "totalnie zmieniło jej życie". Pupil pomaga jej przetrwać trudne chwilę, zdaniem aktorki ma ogromną inteligencję emocjonalną, jest żywiołowy i radosny. Opozda często dzieli się zdjęciami i filmami ze wspólnych zabaw oraz relacjonuje ważne chwile z życia swojego oraz futrzaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Opiekunka wyznała buldogowi, że go kocha. Odpowiedź szczeniaka rozczuli każdego
  4. Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psa
  5. Zielona Góra. Mężczyzna usiłował wrzucić kozę na grill. Na ucztę zaprosił sąsiadów
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: instagram.com/antek.krolikowski

Następny artykuł