Koziołek ruszył na kota
Źródło: youtube/Lavender 23

Koziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczej

5 Września 2020

Koziołek poczuł nagłą chęć na stukanie się rogami z innymi przedstawicielami swojego gatunku. Jednakże, w pobliżu znajdował się tylko kot, którego wyraźnie nie interesowały podobne zabawy. Koziołek nie mógł się opanować, dlatego wziął rozbieg i ruszył na mruczka. Właściciele zwierząt wszystko nagrali.

Koziołek cały czas chciał się bawić i szukał sobie towarzysza do przepychanek. Niewielkiego zwierzaka gospodarskiego cały czas rozpierała energia, dlatego właściciele wpuścili go do kuchni i postanowili sprawdzić, jak zachowa się w stosunku do wąsatego milusińskiego. Konfrontacja zwierzaków zakończyła się w przezabawny sposób. Wszystko uchwycono na nagraniu.

Psy są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Ich pani pokazała różnicę, wideo rozkłada na łopatkiPsy są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Ich pani pokazała różnicę, wideo rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Koziołek kontra kot - finał inny niż zakładano

Rozemocjonowany koziołek aż cały zaczął drżeć, gdy zobaczył w kuchni dorosłego kota. Mruczek przyszedł do pomieszczenia nonszalanckim krokiem i spojrzał na młodego zwierzaka ze spokojem w oczach. Na pierwszy rzut oka widać było, że koziołek zrobi wszystko, żeby drugi zwierzak chociaż chwilę się z nim pobawił. Jednakże, kota bardziej niż figle interesowała własna toaleta. Dwa czworonogi stanęły po przeciwnych stronach kuchni i wtedy wydarzyła się rozczulająca rzecz.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zaprowadziła goldendoodle do fryzjera. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, nie uwierzysz
2. Są ranne dzieci, ofiary śmiertelne. Fatalne doniesienia z Polski
3. Małpy myślały, że doszło do tragedii. Ich reakcja wyciska łzy z oczu, wszystko nagrano

Koziołek podskakiwał i kręcił łebkiem z radości, próbując zachęcić mruczka do interakcji, jednak kot nawet nie zerkał w jego stronę. Kiedy wszystkie metody na zwrócenie jego uwagi zawiodły, mały zwierzak zrobił to, co podpowiadała mu jego natura. Wziął rozbieg i ruszył na kociaka. Koziołek stuknął go czołem, na którym wciąż nie wyrosło poroże. Co z niego za słodki matołek! Choć niespecjalnie spodobało się to wąsatemu pupilowi to tylko trochę postraszył koziołka pazurkami i ostrymi ząbkami. Między zwierzakami wywiązała się udawana bójka, lecz opiekunowie nie czuli potrzeby, aby ingerować. Wszystko było pod kontrolą.

Trzeba przyznać, że ich urocze potoczki bardzo przyjemnie się ogląda, choć w przyszłości mogą przybrać zupełnie inny obrót. Niech kociak lepiej zwiewa, gdzie pieprz rośnie, gdy koziołkowi wyrosną prawdziwe rogi i zachce mu się je na kimś wypróbować.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  2. Zostało tylko kilka godzin. Wydano ostrzeżenie, wszystko wydarzy się już dziś po południu
  3. Niemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenne
  4. Zostawali husky na 3 godziny w domu. Kiedy wrócili złapali się za głowy
  5. Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktu
  6. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni

źródło: youtube.com

Następny artykuł