Zagadka - gdzie są dwa koty?
Źródło: flickr/Miami University Libraries - Digital Collections/Gilman Bros. (Proprietors)

Na 100-letnim rysunku ukryły się dwa koty. Tylko 1% ludzi jest w stanie je zauważyć

30 Czerwca 2020

Koty ukryły się na przeszło stuletnim rysunku, który był reklamą popularnego lekarstwa Arnold`s Balsam. Od ponad wieku wszyscy, którzy oglądają obrazek mają nie lada zagwozdkę - gdzie na ilustracji znajdują się dwa urocze mruczki? Okazuje się, że odnalezienie wcale nie jest to takie proste zadanie, sprytne czworonogi praktycznie idealnie wtopiły się w otoczenie i są ledwo zauważalne. Nawet najbardziej spostrzegawcze osoby mają bardzo duży problem z dopatrzeniem się na rysunku dwóch puszystych zwierzaków.

Koty ukryły się na ilustracji reklamującej popularny przed wiekiem lek o nazwie Arnold`s Balsam. Od ponad 100 lat wszystkie osoby, które mają do czynienia z rysunkiem, głowią się nad tą bardzo trudną zagadką - gdzie na obrazku ukryły się dwa koty? Okazuje się,że odnalezienie sprytnie schowanych mruczków jest bardzo trudnym zadaniem, tylko nieliczni są w stanie rozwiązać tę zagadkę nie korzystając z odpowiedzi.

Olsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczOlsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczCzytaj dalej

Rysunek skrywa podwójną tajemnicę - autor umieścił na nim dwa koty

Ilustracja będąca reklamą popularnego na przełomie XIX i XX wieku leku i nazwie Arnold`s Balsam stała się niedawno hitem w sieci. Dlaczego? Okazuje się, że pozornie bardzo prosty rysunek zawiera aż podwójny sekret. Jego autorowi udało się na nim ukryć dwa koty. Jednak tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie je znaleźć pośród licznych elementów widocznych na obrazku. Chociaż nawet dla tych obdarzonych sokolim wzrokiem rozwikłanie zagadki może się okazać bardzo dużym wyzwaniem.

Mimo, że ilustracja ma ponad 100 lat, wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Co jakiś czas pojawia się na kolejnych portalach i w oka mgnieniu robi furorę - zagadka tego, gdzie ukryte są koty jest ponadczasowa i fascynuje do dziś. Trudno się dziwić, obrazek rzeczywiście jest bardzo intrygujący.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

Jeżeli nie udało się Wam znaleźć zakamuflowanych kotów bez korzystania z podpowiedzi - nie przejmujcie się, to było bardzo trudne zadanie. Czy lubicie takie zagadkowe obrazki? Macie jakiś swój ulubiony rebus?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Potraficie znaleźć dwa koty?Potraficie znaleźć dwa koty?
flickr/Miami University Libraries - Digital Collections/Gilman Bros. (Proprietors)

OdpowiedźOdpowiedź
flickr/Miami University Libraries - Digital Collections/Gilman Bros. (Proprietors)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: genialne.pl

Następny artykuł