kotek na progu
Źródło: twitter/@clabbit_ykn

Nieprawdopodobne zachowanie kotów na drodze. Nie uwierzysz, do czego wykorzystują progi parkingowe

12 Sierpnia 2020

Koty wszędzie potrafią znaleźć sobie miejsce. Uwielbiają wskakiwać na szafy, stoły, telewizory, niektóre nawet próbują swoich sił z wejściem na dachy budynków. Kiedy jest gorąco zwierzaki schronienia szukają na ziemi, bowiem tam jest zawsze najzimniej. Co ciekawe koty potrafią rozłożyć się nawet na gorącej ulicy, często można je spotkać przy progach parkingowych. Do sieci trafiło wiele zdjęć dających ciekawy podgląd na tę sprawę. Przekonajcie się sami.

Koty uwielbiają patrzeć na nas z góry, ale i świetnie czują się na ziemi. Potrafią tak się ułożyć, że czasem ciężko koło nich przejść nie trącając ich. Koty są mistrzami w szukaniu dla siebie miejsc do leżenia. Małe pudełko? Nie ma sprawy! Umywalka? Na pewno się zmieszczę! - z pewnością tak myśli wiele mruczków. I kiedy wydaje się, że koty wcale nie szukają sobie wygodnych miejsc, a wręcz przeciwnie - biorą, to co znajdą, to jeden z użytkowników Twittera zaprzeczył tym doniesieniom. Sfotografował mruczki na ulicy w bardzo zaskakujących pozycjach. Zobaczcie.

Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił huskyPrzestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił huskyCzytaj dalej

Dlaczego koty kładą się na progach?

Użytkownik Ijnaoba1927 podzielił się w sieci niebywałą serią zdjęć. Na nich kociaki wylegują się na ulicy, ale każdy z nich przy progu parkingowym! Koty nie traktowały tego jako przeszkody, a wręcz przeciwnie. Każdy z mruczków chciał znaleźć się przy progu, bowiem wiele z nich potraktowało je jak poduszki! Wiele kociaków położyło na nich swoje główki, a niektóre nawet potraktowały przeszkody jak łóżka. Jak widać ich zachowanie nie różni się dużo od naszego. Koty też potrzebują spokoju i wygody.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Schwytali je i sprzedali do parku rozrywki. W końcu nastąpiła wielka zmiana dla wielorybów
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Internauci zachwycili się serią zdjęć z mruczkami w roli głównej, niektórzy przypomnieli zdjęcia lwów czy tygrysów, które często zachowują się w ten sposób! Zarówno te małe jak i duże koty uwielbiają spać w dziwnych miejscach. Warto tu przypomnieć, że wszystkie koty są drapieżnikami, stąd często wybór ich miejsca odpowiada ich kryjówkom. Koty często chowają się do kartonów, aby później wyskoczyć z nich i "zaatakować" przeciwnika. W łatwy sposób mogą też dosięgnąć kogoś łapką oraz wiedzą, że nikt za nimi się nie chowa.

Prawdopodobnie koty kładą głowę na podwyższeniu, aby więcej widzieć. Mogą wtedy swobodniej kręcić nią i patrzeć, czy nie zbliża się jakieś niebezpieczeństwo. Albo po prostu powróćmy do pierwszej wersji - uwielbiają wygodę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. Niezwykłe nagranie fali uderzeniowej w trakcie porodu w Bejrucie. Co za moc
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Nie mogli określić co znajduje się pod warstwą smoły i asfaltu. Okazało się, że to cudowny pies. Przemianę uchwycono na filmie
  6. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś

Źródło: https://animalchannel.co/

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł