Koty na zdjęciu
Źródło: Diply.com

Dwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minuty

11 Czerwca 2020

Koty potrafią wcisnąć się wszędzie. Mruczki udowodniły już wielokrotnie, że wszystko nadaje się do siedzenia czy leżenia. Koty w dzbankach, umywalkach, małych kartonach to standard, który codziennie obserwują właściciele tych pupili. Koty potrafią schować się w takie miejsca, że ciężko jest je później znaleźć lub stamtąd wydostać. Gdzie tym razem ukrył się mruczek? Rozwiążcie zagadkę.

Zagadki ze zwierzakami cieszą się wielką popularnością w sieci. Koty, psy, tygrysy, a nawet sowy - okazuje się, że wszystkie zwierzaki są mistrzami kamuflażu. Świadomie czy też nie, potrafią zamienić się w kameleony i ukryć na obrazku. Być może czasem po prostu nie chcą, aby im przeszkadzać i muszą skorzystać ze swoich tajnych mocy, abyśmy ich nie zauważali.

Zagadka z dwoma kotami

Kiedy jeden z właścicieli zwierzaków wykonał im fotografię, nie spodziewał się, że ta za chwilę stanie się viralem. Opiekun wykonał piękny portret swojej kici, jednak ktoś inny stał się bohaterem fotografii. Sprytni internauci wychwycili, że na zdjęciu znajduje się więcej, niż jeden kot, jednak ciężko jest go dostrzec. Chwilę później zwykła fotka stała się światową zagadką. Gdzie ukrył się drugi kot? - zastanawiały się rzesze internautów.

Pies ukrył się wśród krów. Tylko 8 proc. ludzi dostrzega od razu zwierzęPies ukrył się wśród krów. Tylko 8 proc. ludzi dostrzega od razu zwierzęCzytaj dalej

Tylko nieliczni w mgnieniu oka potrafią znaleźć dwa kociaki na fotografii. Gdzie ukrył się drugi futrzak? Nie podamy gotowej odpowiedzi, ale polecamy dokładniej spojrzeć w okno. Gdzieś koło wazonu skrył się mruczek, który na chwilę wykonywania zdjęcia zamienił się w kameleona. Jego sierść idealnie zgrała się z białym parapetem i ciemnym tłem. Gdyby nie oczy, nos i pyszczek z pewnością ciężko byłoby dostrzec zwierzę.

Pierwszoplanowy bohater może czuć się nieco zawiedziony, że nie on jest bohaterem zdjęcia, jednak w dalszym ciągu nie wszyscy potrafią dostrzec drugiego kota. Sprytny mruczek zdecydowanie zasługuje na medal w kategorii najlepszych kamuflaży. Zdecydowanie dawno nie widzieliśmy tak dobrego drugiego "przebrania".

DZISIAJ GRZEJ:1. Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach
2. Horoskop chiński: tygrys, szczur, smok, a może bawół? Zwierzę zdradzi prawdę o Tobie

Zobaczcie zdjęcie poniżej i spróbujcie znaleźć drugiego kota. Ile czasu Wam to zajęło? Napiszcie nam w komentarzu na Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kotDwa koty na zdjęciu
Diply.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Ustawili kamerę przed jamą, a po chwili pojawiła się wielka głowa. Nagranie z Polski zachwyca na całym świecie
  3. Dziecko w strasznym stanie trafiło do szpitala. 2-latka pogryzł pies
  4. Adoptowali ogromnego kota. Kiedy mruczek wszedł na wagę, nie mogli uwierzyć
  5. Pies wyższy od Marcina Gortata został podwójnym rekordzistą. Olbrzym zadziwił cały świat
  6. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Źródło: pikio

Następny artykuł