Swiatzwierzat.pl
Cztery żółte kocięta

Intagram/salemfosterkittens

Urodziły się całe żółte, wyglądają jak cytrynki. Niestety, ktoś porzucił 4 małe kocięta

20 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Kocięta zostały znalezione na ulicy w stanie Oregon. Nie wiadomo, dlaczego się tam znalazły. Czy porzuciła je matka, a może pseudowłaściciel? Na szczęście przypadkowa osoba natrafiła na mruczki i postanowiła się nimi zaopiekować. Kiedy przyjrzano się malu

Koty wkrótce trafią do adopcji, jednak obecnie są za małe. Na razie opiekują się nimi pracownicy "Przyjaciół Kotów z Salem" ze stanu Oregon. Czterej bracia się niezwykle ze sobą związani. Jak zauważają pracownicy, nie odstępują się na krok! 

Koty są całe żółte 

Niezwykle umaszczone kocięta dostały następujące imiona: Drummer (czyli Perkusista), Cupid (Kupidyn), Dancer (Tancerz) i Tinsel (Błyskotliwy). Mruczki są prawie identyczne, ale istnieje kilka cech, po których można je odróżnić. Tinsel jest najszczuplejszy ze wszystkich, a Drummer ma kwadratowo zakończony ogon. Pozostali bracia mają spiczaste ogony. 

Czterema mruczkami tymczasowo opiekuje się Kayla. Jak powiedziała w rozmowie z Love Meow, czworaczki łączy niezwykła więź. Kocięta robią dosłownie wszystko razem. Gdy jeden z nich się budzi i idzie zwiedzać świat, reszta robi to samo. Kiedy jeden z kotów postanawia udać się na drzemkę, pozostałe również to czynią. To dotyczy praktycznie wszystkich ich czynności.

Ponadto, cztery kociaki są niezwykle towarzyskie. Gdy tylko Kayla wraca do domu, od razu wszystkie do niej podbiegają, domagając się natychmiastowej czułości.

Każdy z nich zajmuje swoje ulubione miejsce u tymczasowej opiekunki. Cupid i Dancer są najbardziej nierozłączni z całej czwórki i zawsze drzemią razem w ramionach kobiety. Drummer najchętniej zasypia na ramieniu, z kolei Tinsel uwielbia wciskać się pod kurtkę swojej opiekunki.

- Robią niemal wszystko razem, a przede wszystkim uwielbiają się przytulać - powiedziała Kayla w rozmowie z Love Meow. - Z całej czwórki Tinsel jest najbardziej zazdrosny i domaga się największej atencji.

Urocze chłopaki będą poszukiwały domów

Kayla opiekuje się kotkami tymczasowo, nie może zająć się czwórką uroczych braci na stałe. Gdy przyjdzie ich czas, trzeba będzie znaleźć im kochające domy. Teraz jednak czterej bracia są bardzo zajęci dorastaniem i wspólnymi zabawami.

Koty są również niezwykle towarzyskie. Gdy tylko w ich zasięgu wzroku pojawi się człowiek, podbiegają całą gromadką i wciskają mu się na kolana. Kayla uwielbia, gdy kocięta błogo śpią w jej ramionach. Zawsze wywołują uśmiech na jej twarzy. Kobieta jest pewna, że będą doskonałymi towarzyszami rodziny. 

Zobacz nagranie:

źródło: lovemeow.com

Podobne artykuły

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
Miauczący kot

Koty

Dlaczego kot miauczy w nocy? Odpowiedź nie jest wcale oczywista

Czytaj więcej >
IG

Koty

Adoptowali kota ważącego 15 kilogramów. Niezwykła metamorfoza

Czytaj więcej >
Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

Koty

Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

Czytaj więcej >
pixabay/frau-m

Koty

Kot zaginął na 10 dni. Tylko dzięki psu żyje, nie uwierzysz, gdzie go znalazł

Czytaj więcej >
unsplash/Farzan Lelinwalla

Koty

Wściekły kot pogryzł 10-latkę? W sieci huczy od plotek, matka dziewczynki zabrała głos

Czytaj więcej >