Cztery kotki do adopcji - sklejka ogłoszeniowa
Źródło: olx.pl

4 piękne kotki pilnie szukają kochającego domu. Właścicielka musi rozstać się ze zwierzakam

17 Czerwca 2020

Kotki pilnie zostały bez domu. Ich właścicielka nie może się już nimi zajmować. Z bólem serca szuka kochającej rodziny dla uroczych mruczków. Cztery koty - każdy z nich ma swoją unikalną osobowość, każdy z nich byłby cudownym nowym członkiem rodziny. Czy zwierzakom uda się znaleźć nowych opiekunów?

Pod dach pani Teresy trafiły cztery urocze mruczki. Niestety kobieta nie może zapewnić im stałego domu, pilnie poszukuje rodzin dla każdego ze zwierzaków. Ich pierwsza właścicielka z bólem serca musiała przekazać opiekę nad zwierzakami pani Teresie, wierząc, że znajdzie dla nich ciepły i kochający dom. Niestety, kobieta nie może się nimi zajmować z uwagi na inne zwierzaki, którymi się opiekuje.

Cztery kotki pilnie szukają domu, czy uda im się go znaleźć?

Cztery piękne koty szukają domu - Karmel, Nils, Bursztyn i Boston zostały bez dachu nad głową. Czy uda im się znaleźć kochających opiekunów? Każdy z mruczków ma swój własny charakter, każdy stałby się prawdziwym członkiem rodziny.

Karmel - trzyletni, bardzo mądry kocur. Wykastrowany, ma bardzo spokojny charakter.

Nils - młodziutki kocurek, którego wręcz roznosi energia. Kocha zabawy i psoty, ale jednocześnie jest ogromnym pieszczochem! Został wykastrowany.

Chciał poddać szczeniaka po wypadku eutanazji. Tłumaczenia właściciela są wstrząsająceChciał poddać szczeniaka po wypadku eutanazji. Tłumaczenia właściciela są wstrząsająceCzytaj dalej

Bursztyn - wykastrowany, czteroletni kocur. Dogaduje się z innymi kotami, jest spokojny i przyjacielsko nastawiony. Uwielbia siedzieć na kolanach i wylegiwać się w łóżku.

Boston - wykastrowany dwuletni kocur. Delikatny, czuły, wita pod drzwiami i tylko czeka na głaskanie i pieszczoty. Uwielbia głaskanie, przytulanie, nie ucieka od opiekuna. Boston jest kotem niewychodzącym, mieszkanie na jego przybycie powinno być odpowiednio zabezpieczone.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko 2. Listonosz podszedł do ogrodzenia, za którym czaił się owczarek niemiecki. Powalające sceny, kamera uchwyciła moment spotkania

Wszystkie koty mieszkają na terenie województwa Lubuskiego. Jeżeli jesteś jego mieszkańcem/mieszkanką - zachęcamy do wsparcia pani Teresy. Kotki są pełne miłości i z pewnością będą wiernymi towarzyszami. Kontakt do tymczasowej opiekunki kotów znajdziecie przy ogłoszeniach.

Warunkiem koniecznym adopcji jest odbycie wizyty przed i po adopcyjnej oraz podpisanie umowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez
  4. 12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć
  5. Bez nosa, oczu, ucha - poważnie okaleczone psy połączyła niesamowita więź. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach

Następny artykuł