kotka w radiowozie
Źródło: facebook.com/ Policja Śląska

Urocza kotka wtargnęła do radiowozu. Mundurowi nagrali, co robiła. Teraz szukają jej właściciela

30 Listopada 2020

Kotka z Jaworzna (województwo śląskie) wtargnęła do radiowozu policyjnego. Nie przejmowała się obecnością funkcjonariuszy, którzy zdziwieni nagłym pojawieniem się zwierzaka, zamiast interweniować, chwycili za kamerę. Trwają poszukiwania właściciela niesfornego mruczka.

Kotka weszła do radiowozu, zaparkowanego na ulicy Sportowej w Jaworznie, wykorzystując chwilę nieuwagi policjantów, zabezpieczających miejsce kolizji. Okazało się, że nawet spisanie protokołu będzie bardzo trudnym zadaniem w obecności łaszącego się bez przerwy mruczka. Kotka cały czas chciała być głaskana i wymagała ciągłej uwagi ze strony mundurowych. Na szczęście im to nie przeszkadzało, okazało się, że funkcjonariuszka, na którą trafiła, była ogromną miłośniczką kotów.

Pies załatwił się przy Rogalskiej w Pies załatwił się przy Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel od razu stanął w obronie zwierzakaCzytaj dalej

Kotka najprawdopodobniej uciekła z domu

Wygląda na to, że mruczki z jakiegoś powodu szczególnie upodobały sobie samochody mundurowych. Niedawno opisywaliśmy podobny incydent z Wrocławia. Policjanci, bazując na jej zachowaniu, stwierdzili, że prawdopodobnie zgubiła ona drogę do domu. Tak towarzyski i zadbany zwierzak nie mógł żyć na ulicy. Jako że nie miał on jednak nawet obróżki z imieniem, a co dopiero numerem telefonu lub adresem właścicieli, postanowili nagrać z nim filmik, który udostępnili na stronie Śląska Policja na Facebooku. Liczą, że właściciel rozpozna swojego pupila.

Na nagraniu kotka zachowuje się we wprost rozkoszny sposób. Stoi na leżącym na kolanach policjanta notatniku, w którym ten próbuje zapisać notatkę z obsługiwanej przez ich patrol policji. Mruczek chciał jednak, by mężczyzna pogłaskał go i poświęcił mu choć trochę uwagi. Z tego powodu ciągle ociera się o jego dłoń, nie dając mu napisać choćby jednego słowa.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kotka znajduje się pod opieką policjantki

Dopóki nie zgłosi się jej właściciel, kotka będzie przebywać w domu policjantki. Zwierzakowi prawdopodobnie odpowiada taki obrót zdarzeń. Choć w radiowozie prawdopodobnie szukał jedynie odrobiny ciepła, znalazł ludzi, którym bardzo zależy na tym, by wrócił do swojego domu.

- Zwierzak nie miał obroży, ale jest bardzo towarzyski i łasi się do ludzi. Kotka trafiła pod opiekę policjantki, prywatnie miłośniczki kotów, u której nakarmiona i zadowolona oczekuje na swojego właściciela. Prosimy o udostępnianie informacji, a właściciela o kontakt z dyżurnym policji w Jaworznie pod numerem tel.: 47 852 52 55 - czytamy w poście na Facebooku

Zobacz wideo:

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: rmf24.pl

Następny artykuł