kotka
Źródło: instagram.com/sansa.thecat

Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki

26 Września 2020

Kotka była o włos od skończenia na ulicy. Jej pierwsi właściciele nie dbali o nią i ostatecznie porzucili. Biedna kicia na szczęście szybko trafiła na dobrych ludzi, jednak blizny po trudnej przeszłości wciąż pozostały na jej psychice. Teraz prowadzi życie, którego niejeden kot, ale i człowiek mógłby jej pozazdrościć.

Kotka jest naprawdę wyjątkowa, nie tylko przez swój charakter. Pierwsze, co rzuca się w oczy to jej dwukolorowe oczy - kicia urodziła się z heterochromią. Nie dość, że jest piękna to jeszcze naprawdę odważna. Musiała wiele w życiu przejść, żeby dojść do etapu, na którym jest teraz, a pomogła jej w tym kobieta, która zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia.

Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaPoruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaCzytaj dalej

Wyjątkowa kotka

33-letnia Karen z Nowego Jorku kocha zwierzęta. Któregoś dnia wraz z mężem wybrała się na specjalne wydarzenie, gdzie można było adoptować kota. Choć jej uwagę przykuło mnóstwo ślicznych mruczków, jedna klatka nie dawała jej spokoju. Wyglądała na zupełnie pustą, wisiała na niej jedynie informacja, że kotka o imieniu Snow ma nerwicę i była bardzo zaniedbywana przez poprzednich właścicieli. Po dokładniejszy oględzinach okazało się, że przerażony kot owszem, jest w klatce, ale ze strachu chowa się pod wyściółką. Wtedy Karen wiedziała, że musi dać zwierzakowi nowy, kochający dom.

- Poczułam z nią natychmiastową więź, ponieważ sama mam stany lękowe. Chciałam żeby kotka została częścią naszej rodziny, jeszcze zanim ją zobaczyłam – cytuje kobietę o2.pl.

Wygląd kotki okazał się naprawdę niesamowity - śnieżnobiała sierść, dwukolorowe oczy a do tego... jej przednie łapki mają po 6 palców! Już po dwóch dniach trafiła do nowego domu, gdzie nazwano ją Sansa. Potrzebowała dużo czasu, by oswoić się z nowym otoczeniem. Bała się tak bardzo, że większość dnia spędzała ukryta za telewizorem i wychodziła tylko, żeby zjeść.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat
2. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
3. 3-metrowy rekin zaatakował turystę. Ciężarna wskoczyła do wody, aby uratować męża

Niezwykła przemiana kotki

Okazało się, że kotka musiała wiele w życiu przejść. Stwierdzono u niej nerwicę i rodzaj lęku pourazowego. Jej nowa mama wraz z weterynarzami robili wszystko, by jej pomóc. Efekty przyniósł dopiero olejek konopny, który pozwolił zwierzakowi się zrelaksować i pozbyć lęków. Dopiero wtedy poczuła, że jej nowy dom to także jej miejsce, w którym odnalazła miłość i szczęście u boku właścicieli. Karen założyła Sansie Instagrama, gdzie jej losy śledzą tysiące użytkowników. W ten sposób właścicielka chce pokazać ludziom, że warto dać niechcianym zwierzętom drugą szansę. Teraz kotka w końcu wiedzie życie, na jakie zasługuje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  3. Suczka zobaczyła, że ktoś zabiera jej jedyne dziecko. Zareagowała błyskawicznie, niezwykłe wideo
  4. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu
  5. Wybrał dla psa obraźliwe imię, uwiązał na łańcuchu. Inspektorzy nigdy nie spotkali się z tak tragiczną sytuacją w jednej z polskich wsi
  6. Ministerstwo potwierdziło, od środy się zacznie. Chodzi o zakaz lotów

Źródło: o2.pl

Następny artykuł