Kot przespacerował się po wybiegu
Źródło: youtube/actual media

Po wybiegu przeszła nieproszona kocia modelka. Nie bez powodu stała się największą gwiazdą pokazu, wideo

26 Sierpnia 2020

Kotka przypadkowo znalazła się na jednym z największych pokazów mody w Turcji. Zwierzątko natychmiast odnalazło się w świetle reflektorów i pokazało, że czeka ją wielka kariera w świecie mody. Goście pokazu nie kryli poruszenia, kiedy mruczek pochwalił się niesamowitymi kocimi ruchami na wybiegu.

Kotka o czarno-białym futerku została okrzyknięta największą gwiazdą fashion show w Turcji. Niezapowiedziany gość pojawił się znikąd i w ciągu kilku sekund zdobył serca wszystkich miłośników mody. Pupil nie czuł najmniejszego skrępowania, pomimo tego, że jego figura i chód wyraźnie nie kwalifikowały się w kanonie urody modelek. Wygórowane wymagania nie powstrzymały jej przed tym, aby zdobyć wielką popularność w świecie modelingu. Wkrótce po tym wydarzeniu w sieci pojawiły się nagrania.

Na oddział w szpitalu wdarła się chmara nietoperzy. Przerażeni pacjenci uciekali w popłochu, potrzebna była pomocNa oddział w szpitalu wdarła się chmara nietoperzy. Przerażeni pacjenci uciekali w popłochu, potrzebna była pomocCzytaj dalej

Kotka wyszła w pokazie mody

Goście pokazu mody, który odbył się w centrum handlowym Emaar Stambule w jednym z największych tureckich miast mieli niecodzienną okazję zobaczyć najwspanialsze kreacje i światowej sławy modelki na żywo. Jednakże, żaden z nich nie spodziewał się, że dostąpi tak ogromnego zaszczytu zostania świadkiem narodzin nowej gwiazdy. Zgromadzeni przecierali oczy ze zdumienia, gdy na wybiegu, zamiast szczupłych i wysokich kobiet, pojawiła się puszysta istotka na czterech łapkach.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Kraków. Inspektorzy weszli do opuszczonego mieszkania, żeby uratować zwierzęta. Zastali widok jak z koszmaru, porażające
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewa
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Kocia modelka nie przejmowała się, że flasze reflektorów są wycelowane w jej kierunku, przed ogromną publicznością czuła się wyjątkowo swobodnie, jakby codziennie chodziła w pokazach największych domów mody. Ogromna pewność siebie skłoniła ją także do wykonania przed wszystkimi swojej toalety. Czarno-biała kulka próbowała również zachęcić pozostałe panie kroczące po wybiegu, aby dały się ponieść improwizacji i poświęciły jej chwilę na zabawę. Kotka przeczuwała, że wkrótce nadejdzie jej wielka chwila, dlatego poczekała, aż wybieg stanie się pusty i ruszyła przed siebie. Tłum oszalał na punkcie jej kocich ruchów!

- Kot wyglądał najlepiej. Ubrania wyglądały jak worki na ziemniaki – oceniali internauci pod wideo.

Niestety, pięć minut sławy kociaka zdążyło już przeminąć, lecz nagranie po dziś dzień wywołuje ogromne emocje wśród pasjonatów mody. Może jeszcze kiedyś zobaczymy ją ponownie?

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Kolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też Polaków

źródło: fakt.pl

Następny artykuł