Ruda kotka przytula się do szczeniaka
Źródło: Facebook/Langebaan Animal Care

Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu

22 Czerwca 2020

Kotka o imieniu Kathryn została znaleziona w opuszczonym mieszkaniu. Mruczek leżał wykończony, obok niego leżały dopiero co narodzone kocięta. Znalazcy czworonogów od razu wezwali lokalną organizację pro zwierzęcą. Wolontariusze przetransportowali całą rodzinę do weterynarza, jednak wszystkie maluchy zmarły. Zrozpaczona kotka pogrążyła się w dojmującym smutku i żałobie. Kiedy wydawało się, że w jej życiu nie zdarzy się nic dobrego, doszło do spotkania, które zmieniło wszystko.

Kathryn jest cudowną, kremową, pręgowaną kotką, która mieszka z kochającą rodziną. Choć teraz zwierzak jest bezpieczny i szczęśliwy, nie zawsze tak było. Mruczek doświadczył w swoim życiu niewyobrażalnej straty - kotka straciła swoje wszystkie młode. Bardzo długo nie była w stanie pogodzić się ze stratą maluchów. Jej dojmujący smutek i rozpacz były rozdzierającym widokiem dla jej opiekunki, Izelle Marallich.

Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczuKotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Kotka straciła wszystkie kocięta, żałobę przerwało niespodziewane spotkanie

Zachowanie kotki po tym, jak straciła swoje dzieci wyciskało łzy z oczu. Kathryn chodziła po całym mieszkaniu i płakała, szukała straconych maluchów. Zwierzak cały czas potrzebował bliskości i kontaktu z człowiekiem. Wydawało się, że nic nie będzie w stanie załagodzić jej bólu. Nic dziwnego - straciła istoty, które kochała najbardziej na świecie. Jednak pewnego dnia stało się coś, co na zawsze odmieniło los kotki.

Do rodziny dołączyły bowiem malutkie, osierocone szczeniaki. Izelle na początku nie była w stanie uwierzyć w to, co zaczęła robić kotka. Kathryn od razu uznała maluchy za swoje własne dzieci. Pielęgnowała je, opiekowała się nimi, spała wtulona w ich malutkie ciałka i pilnowała ich bezpieczeństwa. Przelała na małe pieski całą swoją miłość i matczyną troskę. W końcu mogła się poczuć spełniona i spokojna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko 2. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć

Zachowanie kotki pokazuje, jak głęboką uczuciowością są obdarzone zwierzaki. Kto by się spodziewał, że mruczek pokocha nowo narodzone szczeniaki i zacznie je wychowywać, jakby były jego własnymi dziećmi? Widok Kathryn i jej maluchów sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kathryn kocha psiaki jak własne dzieciKathryn kocha psiaki jak własne dzieci
Facebook/Langebaan Animal Care

Rodzina w komplecieRodzina w komplecie
Langebaan Animal Care

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
   2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
   3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
   4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
   5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
   6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło:scoopwhoop.com

Następny artykuł