Malwinka cierpi z powodu ogromnej rany
Źródło: ratujemyzwierzaki/Fundacja Ochrony Zwierząt Animal Security

Kotka Malwinka potrzebuje pomocy. Nie jest z nią dobrze, zdjęcia mówią same za siebie

21 Sierpnia 2020

Kotka Malwinka została znaleziona przez wolontariuszy Fundacji Ochrony Zwierząt Animal Security z paskudną, otwartą raną na samym środku czoła. Zwierzę jest w skrajnie wycieńczonym stanie. Weterynarze i pracownicy organizacji rozkładają ręce z bezsilności, koszty leczenia Malwinki przewyższają ich budżet. Potrzebna jest pilna pomoc.

Kotka o imieniu Malwinka to zwierzę wolnożyjące, które jeszcze niedawno temu przeszła operację sterylizacji, która została ufundowana przez budżet miasta. Po okresie rekonwalescencji nie miała już dokąd wrócić, dlatego została przesiedlona na teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych (ROD), gdzie znajdowała się pod opieką zaprzyjaźnionych miłośników kotów. Jednakże, na tym historia Malwinki się nie kończy. Pracownicy fundacji zostali powiadomieni o tym, że kotka cierpi na poważne problemy zdrowotne.

Karolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany piesKarolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany piesCzytaj dalej

Kotka została ciężko ranna

Kilka dni temu wolontariusze fundacji Animal Security otrzymali drastyczne zdjęcia i informacje na temat Malwinki. Wolnożyjąca kotka odniosła poważne obrażenia w nieznanych okolicznościach. Miała widoczny obrzęk głowy i oczu, a z jej nosa lała się strumieniami krew. Pracownicy byli przerażeni, wiedzieli, że bez pomocy lekarzy weterynarii żadne zwierzę nie wyszłoby z czegoś takiego cało. Udali się na teren ROD i pochwycili ranną kotkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Córeczka gwiazdy TTV jednym zdjęciem skradła serca internautów. Z uroczym pomeranianem są prawdziwymi przyjaciółmi

Malwinka została przewieziona do pobliskiej kliniki weterynaryjnej, gdzie lekarze oczyścili ropień na jej pysku. To jednak nie wszystko - kotka wymaga kilkukrotnego w ciągu dnia przemywania i smarowania rany oraz zakraplania oczu. Istnieją podejrzenia, że rana na czole nosie Malwinki jest zmianą nowotworową. Zmartwieni wolontariusze czekają na dalszy rozwój sytuacji i modlą się, żeby wdrożone metody leczenia poskutkowały rychłym powrotem kotki do zdrowia. Jednocześnie proszą o pomoc i wnoszenie darowizn na numer konta Fundacji, które w obecnej sytuacji są im wyjątkowo potrzebne do ratowania życia Malwinki i innych poszkodowanych zwierząt.

Zbiórka na rzecz chorej Malwinki znajduje się pod TYM adresem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Włamali się na podwórko i zrobili najgorszą rzecz psu. Monitoring wszystko nagrał
  4. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  5. Holandia poradziła sobie z problemem bezpańskich psów. Czy polski rząd powinien wziąć z nich przykład?
  6. Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły

źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł