Kot Ziggy padł ofiarą psikusa
Źródło: twitter/HartzPets

Kotka dała się nabrać swojemu właścicielowi. Niesamowity wynalazek może odmienić życie Waszego pupila

20 Lipca 2020

Kotka o imieniu Ziggy została zaadoptowana przez brytyjską rodzinę, która od samego początku zapewniała jej bardzo dużo miłości. Jednakże, zwierzakowi było ciągle jej mało, dlatego właściciele wpadli na świetny pomysł, jak zadowolić ich przytulaśnego pupila.

Kotka z londyńskiego schroniska została zaadoptowana przez nową rodzinę, która nadała jej nowe imię - Ziggy. Jej właścicielka, Rebecca May od samego początku zauważyła, że kotek wymaga wiele uwagi i jest spragniony ludzkiej miłości, dlatego wraz z mężem czyniła ogromne starania by zadowoli swojego wymagającego pieszczocha. Co ciekawe, Ziggy najlepiej czuła się na kolanach swoich opiekunów, skąd najchętniej w ogóle by nie schodziła. Okres pandemii sprawił, że właściciele kotki przenieśli się ze swoją regularną pracą do czterech ścian swojego domu, z czego zwierzak bardzo szybko skorzystał. Ziggy ochoczo wskakiwała już nie tylko na kolana, ale również na biurko czy klawiaturę, co po pewnym czasie stało się uciążliwe dla jej rodziny.

Myślał, że jego pies zaginął. Mężczyzna poznał prawdę dopiero po 5 latach, bulwersująceMyślał, że jego pies zaginął. Mężczyzna poznał prawdę dopiero po 5 latach, bulwersująceCzytaj dalej

Kotka robiła wszystko, żeby wspiąć się na kolana opiekuna

Trzeba przyznać, że nawet najbardziej zagorzały miłośnik kociaków może być po pewnym czasie zmęczony, jeśli pupil nieustannie przesiaduje na jego zdrętwiałych nogach, dlatego rodzina May musiała wymyślić inny sposób na usatysfakcjonowanie potrzeb pupila. Mąż Rebecci wpadł na genialny pomysł.

DZISIAJ GRZEJE:1. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć

2. Golden retriever bał się burzy, nagle podeszło do niego dziecko. Wtedy stało się niezwykłe

Wypchał parę spodni jeansowych, aby miękkością przypominały ludzkie nogi, postawił przy zakończeniu nogawek parę butów sportowych, a do środka spodni włożył okład rozgrzewający. Ziggy dała się nabrać na sztuczkę właścicieli i od tamtej pory z największą przyjemnością przesiaduje na cieplutkim wynalazku, kiedy państwo May są zajęci pracą. Wiele osób w Internecie pochwaliło to innowacyjne rozwiązanie i zapewniło, że sami je przetestują.

A może Wy też wykorzystacie ten pomysł we własnym domu?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć?
  2. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł