Instagram/katyperry
Źródło: Katy Perry

Piosenkarka pogrążyła się w żałobie. Zmarła jej ukochana kotka

20 Kwietnia 2020

Katy Perry podzieliła się w sieci smutną wiadomością z fanami. Zmarła jej ukochana kotka Kitty Purry. Mruczek dożył pięknego wieku. Katy pogrążyła się w żałobie.

Katy Perry jest jedną z tych gwiazd, która uwielbia koty. Dawniej w jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że sama czuje się jak kot. Niestety, jeden z kociaków gwiazdy odszedł za tęczowy most. Wokalistka smutną nowiną podzieliła się z fanami w sieci.

Katy Perry pożegnała kota Kitty Purry

- Kitty Purry przeszła przez okno mojego ówczesnego chłopaka 15 lat temu. Kotka była w ciąży i szuka schronienia. Wiele miesięcy później ten uliczny kot stał się maskotką dla wielu osób. Niestety, Kitty zakończyła swoje 9 życie ostatniej nocy - napisała pogrążona w rozpaczy wokalistka na Instagramie.

Dodała, że ma nadzieję, że kotka odpoczywa między tuńczykami i łososiami w kocim niebie.

- Kitty dziękuję za przytulanki i towarzystwo. Dziękuję też mojemu bratu Davidowi i Garethowi za bycie zastępczymi rodzicami - zakończyła.

Gwiazdy kochają koty

Katy Perry to nie jedyna gwiazda, która ma słabość do kotów. Jej koleżanka po fachu, Taylor Swift również uwielbia mruczki. Piosenkarka ma trzy koty - Olivię, Meredith, and Benjamina. Zdjęciami z pupilami często dzieli się w sieci. Zdecydowanie nie mamy swojego ulubionego, wszystkie są słodkie.

Kto jeszcze uwielbia koty? Oczywiście nie możemy tu zapomnieć o Nicole Kidman, Jessice Mercedes, Ewie Minge czy Cleo! Mężczyźni też mają słabość do mruczków, jednym z nich jest Ed Sheeran, który dwum swoim mruczkom założył nawet konto na Instagramie - TheWibbles.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptowali małego kociaka. Miesiąc później odkryli zaskakującą prawdę
  2. Właściciele suczki zmarli z powodu koronawirusa. Zrozpaczony pies pilnie poszukuje nowego domu
  3. Tragiczny w skutkach fake news. Jedli psy, ponieważ myśleli, że ochronią się przed koronawirusem
  4. Mężczyzna rzucił się skrzywdzonemu psu na ratunek. Zwierzę umierało w okropnych warunkach
  5. Porażające odkrycie w lesie. Leśniczy znalazł pakunki ze szczątkami zwierząt
  6. Dobra wiadomość dla właścicieli psów. Od poniedziałku więcej możliwości

Źródło: Instagran, 4fun.tv

Następny artykuł