pomoc kotce
Źródło: facebook/Chatons Orphelins Montréal - COM - Réseau d'entraide, sauvetages, adoptions

Pomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniła

17 Listopada 2020

Bezpańska kotka potrzebowała pomocy. Była głodna i spragniona, a na dodatek miała pewien sekret. Długo wędrowała, aż natknęła się na kobietę, która zaczęła ją dokarmiać. Kiedy kobieta pewnego dnia wyjrzała przez okno, zaniemówiła. Kotka miała dla niej prezent.

Kotka czuła się bezpiecznie przy swojej nowej opiekunce. Nie mieszkała u niej w domu, ale korzystała z jej gościnności, z misek pełnych jedzenia i wody. Lisianne z Quebecu zaczęła zauważać, że kotka coraz lepiej się czuje. Mruczek zaczął przybierać na wadze, jego futro trochę się zmieniło, widać było, że pomoc jej służy.

Agresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećAgresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećCzytaj dalej

Nietypowy prezent od kotki

Ale pewnego razu kotka, pieszczotliwie nazywana Usagi znów zmizerniała. Choć dostawała jedzenie, mruczek zrzucił kilka kilogramów. Kobieta zaczęła martwić się o zwierzę. Szybko wyszło na jaw, że niepotrzebne. Kotka przez dłuższy czas skrywała tajemnicę.

Kiedy kobieta wyjrzała na ganek odkryła sekret swojego pupila. Kotka była mamą! Kobieta nie zauważyła, że w jej brzuchu są małe kocięta, dlatego tak szybko tyła. Kiedy mruczek okocił się, zrzucił trochę ciężaru. Kiedy kociaki podrosły, kocia mama przyszła się nimi pochwalić. W ten sposób chciała odwdzięczyć się kobiecie. "Oddała" jej swoje dzieci pod opiekę. Skoro Lisianne tak dobrze zaopiekowała się nią to z maluchami też sobie poradzi. Kocia mam posadziła je grzecznie na werandzie. Wszystkie czekały, aż pani domu przyjdzie po nie.

Czarna kotka urodziła 6 młodych. Co ciekawe tylko jeden mruczek miał sierść innego koloru, pozostałe były całe czarne jak mama. Lisianne nie wierzyła w przesądy dotyczące czarnych kotów, wpuściła wszystkie do swojego domu. Była bardzo zdziwiona, ale też i uradowana. Takie zakończenie sytuacji w ogóle jej się nie śniło.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumienia
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Pomoc ze schrony schroniska

Kanadyjka wpuściła wszystkie mruczki pod swój dach. Udostępniła im pokój, kupiła jedzenie, dała wodę i różne zabawki. Kobieta nie mogła mieć jednak 7 zwierząt pod swoim dachem, więc zwróciła się z prośbą o pomoc do schroniska i do przyjaciół.

Kocięta trafiły pod opiekę do lokalnej grupy interwencyjnej Chatons Orphelins Montréal. Jeden z maluchów miał problemu z oddychaniem i zapalenie spojówek, pozostałe były zdrowe. Schronisko i lekarze mieli czas, aby zadziałać i pomóc zwierzętom. Stało się to w odpowiednim momencie.

Jeden z kociaków trafił do przyjaciółki Lisianne. Pozostałe zamieszkały w schronisku, miały trafić do adopcji. Wszystkie mruczki otrzymały imiona na literę T. Z informacji dostępnych na Facebooku, 3 dni temu wciąż można było adoptować jeszcze 4 kotki.

Kocia mama nie trafiła do przytuliska, a znalazła schronienie u Lisianne. Kobieta zdecydowała się jednak na sterylizację mruczka, aby zapobiec takiej kolejnej sytuacji.

Mamy nadzieję, że wszystkie kociaki znalazły nowe domy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotki czarne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Wiemy, kiedy zapadnie decyzja, wiceminister zabrał głos. Ważą się losy zimowego sezonu urlopowego
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Powiesili zdjęcie zmarłego psa na ścianie. Nie przewidzieli reakcji drugiego zwierzaka, wszystko się nagrało
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Naukowcy odkryli, jak długo formował się Układ Słoneczny. Aż ciężko uwierzyć w przełomowe doniesienia

źródło: o2.pl

Następny artykuł