kotka i młode wiewiórki
Źródło: youtube/Mihail Izmajlov

Kotka spotkała na spacerze małe wiewiórki, chwilę później została ich zastępczą matką. Jest wideo

15 Września 2020

Kotka uwielbiała spacerować po okolicy. Najczęściej wychodziła do pobliskiego lasu, co bardzo martwiło opiekunów. Zwierzę zawsze wracało i nigdy nie sprawiało kłopotów, więc pozwolono jej na kontynuowanie wycieczek. Pewnego razu kotka wprawiła opiekunów w osłupienie. Przyniosła do domu małe wiewiórki i zaopiekowała się nimi!

Kotka potrafiła znikać na długie godziny, a nawet dni. Spacerowała po pobliskim lesie, zapewne polując na mniejsze stworzenia. Kiedy pewnego razu wróciła do domu, właściciele nie wiedzieli, co mają o jej zachowaniu myśleć. Kotka w zębach przyniosła małą wiewiórkę, chwilę później kolejną i jeszcze jedną i następną! Wszystkie maluszki żyły, szukały nowego domu. Kotka postanowiła im go zapewnić. Choć nigdy wcześniej nie była mamą, to wiedziała, co należy robić.

Wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Pomeranian wygląda jak mały niedźwiadekWszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Pomeranian wygląda jak mały niedźwiadekCzytaj dalej

Kotka została mamą wiewiórek

Kotka przyniosła do domu 5 ślicznych i małych wiewiórek. Postanowiła zostać ich mamą zastępczą, choć do tej pory nigdy nie miała własnych dzieci. Skąd u kotki wzięło się mleko, którym mogła wykarmić młode? Być może miała urojoną ciążę, albo małe gryzonie wywołały u niej laktacje. Zwierzę miało w sobie tak silny instynkt macierzyński, że od razu wiedziało, jak należy się zachować. Zaproponowało maleństwom bezinteresowną pomoc, a te z niej skorzystały.

Nie wiadomo, co stało się z mamą wiewiórek, jednak najważniejsze, że maleństwa przeżyły. Być może porzuciła młode, albo stała się czyimś pożywieniem. Świat zwierząt jest piękny, ale bywa i okrutny. Gdyby nie interwencja kotki, młode mogłyby zginąć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Niebywały widok psa przed i po adopcji. Nic bardziej pozytywnego dzisiaj nie zobaczycie

Zobaczcie wideo, które trafiło do sieci i skradło serca internautów. Choć filmik ma już 4 lata to wciąż jest na topie. Ciężko się nie wzruszyć oglądając wspaniałe zachowanie kotki. Mamy nadzieję, że wszystkie maleństwa przeżyły, a później trafiły na wolność.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze
  2. Pojechali do lasu, żeby wyrzucić psa. Włożyli go do reklamówki i zostawili
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
  5. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  6. TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowania

Źródło: https://planetapolska.com/

Następny artykuł