Działkowa latryna
Źródło: Facebook/Fundacja Zwierzęta Niczyje

Wrzucił małą kotkę do latryny. Zwierzę nie miało szans na przeżycie

15 Czerwca 2020

Kotka została znaleziona w latrynie. Bezduszni właściciele malutkiego kota wrzucili do niej zwierzaka i czekali na jego śmierć. Gdyby nie czujni sąsiedzi, którzy usłyszeli przeraźliwe miauczenie kota, zwierzę nie przeżyłoby. Dosłownie tonęło w fekaliach.

Pracownicy fundacji Zwierzęta niczyje dostali wezwanie od jednego z działkowiczów w Suwałkach. Na terenie osiedla domków letniskowych słychać było rozpaczliwe miauczenie przerażonego kota, jednak nie dało się zlokalizować cierpiącego zwierzaka. Wolontariusze pojechali we wskazane miejsce i rozpoczęli poszukiwania mruczka. Po raz pierwszy w swoich wieloletnich karierach spotkali się z tego typu przypadkiem. Ktoś wrzucił małą kotkę do latryny. Zwierzę tonęło w odchodach, nie było w stanie wydostać się ze strasznej pułapki.

Mały kotek wrzucony do latryny rozpaczliwie błagał o pomoc

Ratownicy od razu zabrali się do działania - podali na linie koszyk, do którego zwierzę mogło bezpiecznie wejść i zostać wyciągnięte. Jednak kotka była zbyt spłoszona, nie chciała wejść do kosza. Wolontariuszom nie pozostało nic innego, jak częściowo zdemontować toaletę i wydobyć z niej małe zwierzę. Całe szczęście, okazało się, że kotka nie ma żadnych obrażeń.

Częstochowa. Ranny pies wył z bólu schowany pod wanną. Kiedy lekarz zbadał zwierzę, odkrył wstrząsającą prawdęCzęstochowa. Ranny pies wył z bólu schowany pod wanną. Kiedy lekarz zbadał zwierzę, odkrył wstrząsającą prawdęCzytaj dalej

Zwierzę nie miało możliwości wpaść do działkowej toalety samo - prawdopodobnie zostało do niej z premedytacją wrzucone. W głowie się nie mieści to, że ktokolwiek mógłby postąpić w ten sposób, a jednak... Kotka trafiła pod opiekę fundacji Zwierzęta Niczyje, dostała też urocze imię - Malwina. Kotka została umyta i otoczona opieką weterynaryjną, choć pewnie jeszcze dużo czasu zajmie jej dojście do siebie.

DZISIAJ GRZEJE:1.Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierzy, że naprawdę tak jest
2. Warszawa. Zamknął psa w aucie, które stało w nasłonecznionym miejscu. Stan zwierzaka pogarszał się z każdą minutą

Pracownicy fundacji apelują o znalezienie kotce Malwinie domu tymczasowego bądź stałego - w ośrodku należącym do organizacji nie ma już miejsc na nowych mieszkańców. Malwinka jest uroczym dachowcem, który wyglądem przypomina malutkiego rysia. Czeka na kochający dom i opiekunów, którzy zapewnią jej wszystko to, na co zasługuje - same najlepsze rzeczy.

Można też dorzucić się do zbiórki na rzecz rozmruczanych podopiecznych fundacji Zwierzęta Niczyje.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
   2. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki
   3. Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzję
   4. Zdrowy pies umarł po codziennym spacerze. Wszyscy właściciele muszą uważać
   5. 4 szczeniaki zostały zamknięte w aucie. Zwierzaki nie miały powietrza, miski wody, bardzo cierpiały
   6. Słynna zagadka z małym chihuahua i ciastkiem. Możesz być bardzo zdziwiony, szukając rozwiązania

Źródło: se.pl

Następny artykuł