Kotka
Źródło: facebook/Tierschutzverein mit Herz

Niewidoma kotka skończyła 15 lat. Otrzymała najgorszy prezent od opiekunów, łzy cisną się do oczu

13 Października 2020

Jednych cieszą, a innych urodziny smucą. Nie wszyscy lubią celebrować kolejny rok życia, ale zdaje się, że zwierzęta niespecjalnie się tym przejmują. Pewna kotka świętowała niedawno 15. urodziny i wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić jej starości. Rodzina postąpiła z nią jednak w okrutny sposób. Sprawiła jej najgorszy prezent. Tak się nie robi!

Bezimienna kotka otrzymała od swoich opiekunów najgorszy prezent z okazji 15. urodzin! To, co zrobili jej opiekunowie, zdecydowanie zasługuje na karę, nie nagrodę. Kiedy niewidoma kotka skończyła 15. rok życia, rodzina zdecydowała się na oddanie jej do schroniska! Sytuacja wydaje się być absurdalna, ale przytulisko Tierschutzverein mit Herz w austriackim Altmünster dokładnie opisało całe zdarzenie, udowadniając prawdziwość tych słów zdjęciami biednego, porzuconego i przestraszonego kociaka.

Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowaniaUratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowaniaCzytaj dalej

Rodzina porzuciła kotkę po 15 latach

Bliscy kotki, których tak dobrze znała, zdecydowali się oddać ją do schroniska. Jako powód podali, że nie mogą jej dłużej trzymać w domu, ponieważ mruczek miał kogoś podrapać! Być może niewidoma kotka poczuła się nieswojo, bała się i postanowiła się bronić. Żadne argumenty nie przekonały jednak jej właścicieli. Ci postanowili oddać kotkę do przytuliska. Wypisując dokumenty w rubryce "imię" postanowili krzyżyk. Okazało się, że przez tyle lat nawet nie nadali imienia zwierzęciu.

Kotka została porzucona na starość. Była przestraszona, bardzo smutna, nie wiedziała, co się z nią dzieje. W jednej chwili kotka stała się bezdomna. Przez 15 lat miała przy sobie człowieka, którego teraz zabrakło!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Nikt nie potrafi zachować powagi widząc te zdjęcia. Psy "przed" i "po" kąpieli rozbawiły miliony internautów
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Schronisko umieściło poruszający apel w sieci, prosząc ludzi o pomoc. Zależało im na szybkim znalezieniu domu dla mruczka. 15-letni niewidomy kociak mógł szybko załamać się w schronisku, wycofać się, nie byłoby z nim żadnego kontaktu. Kiedy post pojawił się na Facebooku, telefon nie przestawał dzwonić do przytuliska. Odezwano się 300 razy w sprawie kotki. Każdy chciał adoptować Katzenomę - bo tak na imię otrzymało zwierzę.

Mamy nadzieję, że 15-letni kociak odnalazł się w nowym domu u obcej mu rodziny. Znalazł tam szczęście i spokój i już nigdy nie trafi do schroniska.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli chcesz sięgnąć po dodatkowe pieniądze, teraz jest dobry moment. Już dawno nie było tak atrakcyjnych okazji
  2. Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
  6. Naukowcy mają pewność, gdzie najłatwiej się zarazić. Prawda o otwartych przestrzeniach zdumiewa

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł