kotka
Źródło: facebook.com/dyrenesvennergl

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja na zdjęcie USG rozbraja

12 Września 2020

Kotka musiała być w niezłym szoku, gdy zrozumiała, co się dzieje w jej brzuchu. Zdjęcie z badania USG natychmiast stało się hitem internetu, a wszystko przez niesamowicie zabawną reakcję zwierzaka. Jednak historia kotki nie zawsze była tak przepełniona uśmiechem.

Kotka stała się memem po tym, jak jej zdjęcie zostało opublikowane w sieci. Wszystko dzięki jej bezbłędnej mimice i idealnemu podsumowaniu sytuacji! Kicia, zanim trafiła pod opiekę dobrych, kochających ludzi, miała jednak ciężkie życie. Na szczęście jej historia ma szczęśliwe zakończenie.

Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniwaliPorażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniwaliCzytaj dalej

Kotka odkrywa, że jest w ciąży

Kicia została znaleziona na ulicach Nuuk, miasta w Grenlandii. Maleństwo było wyraźnie przestraszone, głodne i bardzo samotne. Gdy tylko kotka trafiła do schroniska, od razu było widać, że jest bardzo wdzięczna za ciepło i miejsce do spania. Wolontariusze nazwali ją Ulla i ustalili, że ma około roku. Jednak w jej zachowaniu zauważyli coś dziwnego. Jak na tak młodą kotkę, Ulla przejawiała bardzo silnie rozwinięty instynkt macierzyński. Pracownicy schroniska mieli więc pewne podejrzenia, które postanowili szybko rozwiać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana

Kotka została zabrana na badanie USG do jedynego weterynarza na całej Grenlandii, by sprawdzić, czy nie jest w ciąży. Badanie potwierdziło podejrzenia wolontariuszy - wyraźnie było widać, że malutka kotka spodziewa się kociąt. Jeden z wolontariuszy uwiecznił badanie na zdjęciu, jednak nie spodziewał się, że to, co stworzył okaże się hitem. Reakcja kotki na to, co zobaczyła na ekranie monitora USG jest po prostu bezbłędna. Wydaje się, jakby była w prawdziwym szoku! Tony, mężczyzna, który wykonał zdjęcie pokazał je reszcie członków zespołu, a oni zaczęli przekazywać je dalej. Dzięki temu uroczą reakcję kotki na wieść o kociętach zobaczyły tysiące internautów! Zdjęcie zapewniło młodemu zwierzakowi rozgłos, który pozwolił szybko znaleźć mu nowy dom. Spójrzcie sami - czy to nie najlepsza reakcja?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą

źródło: youtube.com

Następny artykuł