Willow niepostrzeżenie zostawiała prezenty na tarasie sąsiadki
Źródło: youtube/ Love Meow

Kotka robi najpiękniejsze prezenty. Zawstydziła wszystkich romantyków

12 Sierpnia 2020

Kotka o imieniu Willow stała się osiedlową legendą dzięki swojej niespotykanej szczodrości i uprzejmości. Jej sąsiedzi codziennie znajdują na swoich wycieraczkach cudowne prezenty. Każdy chciałby dostać taki podarunek!

Kotka stała się żywą legendą na jednym z osiedli mieszkalnych w Wielkiej Brytanii. Zwierzak zasłynął niespotykanym talentem do dawania najlepszych prezentów, które wywołują uśmiech na twarzy każdego z sąsiadów. Wszyscy w okolicy mogą liczyć na kolorowe podarunki od cichej wielbicielki, która wie, jak skutecznie poprawić komuś humor.

Chihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąChihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąCzytaj dalej

Romantyczna kotka codziennie obdarowuje sąsiadów

Koty mają w zwyczaju przynoszenie właścicielom drobnych podarków, które nie zawsze mogą trafić w gusta człowieka. Wśród najczęstszych prezentów mogą znaleźć się drobne przedmioty, takie jak znaleziony guzik czy pogryziona zabawka, lecz częściej okazuje się nią być zabity szczur czy mysz polna. Mało kto lubi dostawać tak "wyszukane" prezenty od swoich pupili, jednak ich wrodzona natura łowcy jest prawie niemożliwa do zmiany. Kotka o imieniu Willow również przynosi małe upominki, lecz są one o wiele milsze, niż nieżywy gryzoń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka

Willow uwielbia obdarowywać swoich sąsiadów... kwiatami! Tak, ten sprytny kotek zrywa kolorowe rośliny z ogródka swoich właścicieli i zanosi je na wycieraczki innych ludzi, jak gdyby chciała pokazać, że zależy jej na utrzymywaniu z nimi dobrych relacji. Jedna z sąsiadek - Rosie, od dłuższego czasu znajdowała przed swoimi drzwiami frontowymi pachnące prezenty, jednak tożsamość cichego wielbiciela pozostawała dla niej nieodgadnioną tajemnicą. Pewnego razu zauważyła, że to właśnie Willow przynosi w pyszczku pojedyncze kwiatki i zostawia je na tarasie. Od razu chwyciła za telefon i nagrała to romantyczne spotkanie.

- Zanim zdaliśmy sobie sprawę, że to właśnie ona sprawia takie miłe prezenty, na werandzie znaleźliśmy co najmniej 10 takich kwiatków. To jest takie słodkie. Nigdy wcześniej nie widziałam, aby kot przyniósł coś innego niż martwe zwierzę – wspomina Rosie.

Od tamtej pory wieść o uprzejmym kotku rozeszła się wśród sąsiadów, którzy nie mogą doczekać się jej kolejnej wizyty, dlatego przyszykowali dla niej miseczkę z karmą i kartonowe posłanie, gdzie może spokojnie odpocząć. Willow jest zawsze mile widziana w swojej okolicy i zapewne nie jedna osoba marzy o tym, aby zostać jej sąsiadem.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w Chinach
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Źródło: koty.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł