kotka i husky
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Mała kotka podchodzi do wielkiego husky. Po chwili robi najsłodszą rzecz na świecie

6 Listopada 2020

Kotka pojawiła się w życiu husky w idealnym momencie. Kuma, duża sunia miała ogromne problemy z lękiem. Bała się zostawać sama w domu i nie mogła znieść myśli, że być może jej pani nigdy nie wróci. Targana wyrzutami sumienia właścicielka postanowiła więc zapewnić Kumie towarzystwo.

Kotka o imieniu Tora znała już towarzystwo psów i wcale się ich nie bała. Choć sama Tora była dość mała, zdaje się, że czuła się równa wielkim psom! Kiedy właścicielka, Sara chciała znaleźć swojej uratowanej suczce towarzyszkę, wiedziała, że musi to być zwierzak, który pomoże Kumie się otworzyć. Tora spadła jakby prosto z nieba!

Jamnik, który wygląda jak ciastko z czekoladą. Jego bajkowy wygląd zapiera dech w piersiachJamnik, który wygląda jak ciastko z czekoladą. Jego bajkowy wygląd zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Kotka i husky

Mimo że właścicielka była niemal pewna, że zwierzaki się polubią, nie mogła mieć pewności, że strachliwa Kuma nie przestraszy się z początku kota. W końcu uratowany pies mógł mieć różne traumy, o których jeszcze nie wiedziała.

Jednak wątpliwości błyskawicznie się rozmyły. Kobieta postanowiła nagrać pierwsze spotkanie kotka i psa, i kontrolowała całą sytuację. Na filmiku widzimy, jak nieco skonsternowana suczka leży na podłodze, przyglądając się swojej nowej koleżance. Tora za to zdaje się nie mieć żadnych wątpliwości, że właśnie patrzy na swoją nową najlepszą przyjaciółkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kot wrócił do domu brudny. Dziewczynka wsadziła go do pralki i włączyła ją, finał był porażający
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Od soboty kolejne zmiany w obostrzeniach. Zoo wydało ważny komunikat

Najlepsze przyjaciółki

Kotka ani trochę nie boi się olbrzymiej suczki, a po chwili zbliża się do jej pyszczka, by... dać jej buziaka. Trudno nie rozpłynąć się na taki widok, zwłaszcza że po chwili sunia odwdzięcza się tym samym!

Ich pierwsze spotkanie było doskonałym zwiastunem nadchodzącej przyjaźni. Przez jakiś czas kotka myślała, że Kuma jest jego mamą, jednak gdy trochę podrosła, zrozumiała, że dynamika ich relacji jest nieco inna. Suczka husky od razu polubiła swoją nową koleżankę i zostawanie samej w domu, stało się dla niej nieco łatwiejsze. Sara doskonale wiedziała, co robi, sprowadzając do domu kotkę!

ZOBACZ WIDEO:

Doberman ma nietypowe hobby. Na widok jego zdjęć szczęka sama opadaDoberman ma nietypowe hobby. Na widok jego zdjęć szczęka sama opadaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"
  4. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
  5. Matka z córką usłyszały piszczenie ze śmietnika. Zajrzały do środka i potwierdziły się najgorsze obawy
  6. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
  7. Najgorszy błąd podczas gotowania ziemniaków. Jego skutki są prawdziwym koszmarem

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł