kotka patrzy
Źródło: youtube.com/ Stories of Animals

Pomogła głodnej kotce w potrzebie. W zamian za ratunek otrzymała zdumiewającą nagrodę

6 Października 2020

Kotka błąkała się po okolicy, żebrząc o jedzenie. Jedna z mieszkanek nie mogła patrzeć na to, że zwierzę chodziło głodne i zabiedzone. Shea Prior postanowiła ją dokarmiać. Stopniowo zyskiwała coraz większe zaufanie mruczka. W końcu ich więź była na tyle silne, że mruczek pozwolił wziąć się na ręce. Zauważyła wtedy coś, co ją zszokowało.

Kotka wybrała najgorszy moment, by pojawić się w jej życiu. Shea straciła właśnie pracę z powodu pandemii koronawiursa. Mimo to, kiedy tylko mogła dokarmiała bezpańskiego zwierzaka. Stopniowo nawiązywała z nim relację. Podchodził coraz bliżej niej, aż w końcu udało jej się nakarmić go z ręki. Mimo to minęło wiele czasu zanim udało jej się dotknąć mruczka. Niezrażona powolnymi postępami wciąż starała się zdobyć jego zaufanie. Był to długi i powolny proces, jednak efekty wzruszyły ją do łez.

Mężczyzna okrutnie ukarał psa za wykopanie dziury w ogrodzie. Biedactwo zostało kalekąMężczyzna okrutnie ukarał psa za wykopanie dziury w ogrodzie. Biedactwo zostało kalekąCzytaj dalej

Kotka stopniowo oswajała się z kobietą

Żyjące dziko koty powoli przyzwyczajają się do towarzystwa ludzi, dlatego oswojenie ich może wymagać od człowieka wielkich pokładów cierpliwości. Kobieta codziennie spędzała czas z bezpańskim zwierzakiem, karmiąc go i co jakiś czas, gdy na to pozwolił bawiąc się z nim i go głaszcząc. Z dnia na dzień kotka zaczęła coraz bardziej przywiązywać się do kobiety. Większość przedstawicieli jej gatunku nie cierpi tego, gdy ludzie podnoszą je na ręce czy dotykają wbrew ich woli. Nawet znające swoich właścicieli od wielu lat koty często reagują agresją na próby wzięcia ich w objęcia. Wiele z tych stworzeń ceni sobie niezależność, dlatego podświadomie czuje, że człowiek sięgając po nie ogranicza ich swobodę i przekracza pewną granice. Mruczek może się także przestraszyć, gdy nieznana siła podrywa go z ziemi i przyciska wprost do piersi. Zazwyczaj w pierwszych chwilach jest w stanie szoku i dopiero po chwili orientuje się co się właściwie dzieje. Jeśli kot pozwala się podnieść lub sam o to prosi, to z pewnością jest to sygnał, że bardzo nam ufa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił na słońcu na 2 dni. Tragedii nie udało się uniknąć
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Kotka odwdzięczyła jej się w piękny sposób

Po wielu dniach kobiecie w końcu udało się nawiązać z kotką na tyle silną relację, że zwierzak pozwolił wziąć się na ręce. Shea była bardzo zaskoczona, gdy zauważyła, że z sutków kotki wycieka mleko. Wytłumaczenie mogło być tylko jedno. Oznaczało to, że prawdopodobnie niedaleko znajdują się jej maluchy i być może również potrzebują pomocy ze strony człowieka. Próbowała namówić swojego dzikiego pupila, by pokazał jej swoje kociaki, jednak ten wydawał się nie rozumieć, o co jej chodzi. Kilka dni później mruczek znów przyszedł na karmienie, lecz tym razem był wyraźnie pobudzony. Wydawał z siebie różne dźwięki i spoglądał na kobietę w niecierpliwością, próbując tym skłonić miłośniczkę zwierząt do pójścia za sobą. Zaprowadziła ją do swojego legowiska, w którym znajdowało się aż pięć pięknych, zdrowych kociaków, które nieśmiało pomiaukiwały. Shea znalazła dla nich nowe domy, samemu przygarniając ich mamę.

Opłacało się walczyć o zaufanie kociej mamy, ponieważ dzięki temu pięć maluchów dostało nieocenioną szansę na szczęśliwe życie i bycie otoczonymi miłością opiekunów.

ZOBACZ FILM:

Nagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńNagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna zmiana w opłacaniu składek. ZUS wprowadza rewolucję
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków, sypną się gigantyczne kary. Złe wieści dla podróżujących

źródło: youtube.com

Następny artykuł