kotka
Źródło: instagram.com/callmecourtnay/

Bezpańska kotka nie dawała spokoju pewnej parze. Gdy zrozumieli dlaczego, nie mieli wyjścia

5 Października 2020

Kotka po raz pierwszy zauważyła nową w okolicy parę podczas spaceru. Courtney i Jake przechadzali się po swoim nowym sąsiedztwie, gdy zorientowali się, że mają towarzysza. Kotka po prostu do nich dołączyła i spacerowała sobie spokojnie razem z nimi. Szybko stało się to ich wspólnym rytuałem, a gdy para zrozumiała, czemu zwierzak ich śledził, oniemieli.

Kotka mieszkająca na ulicy podczas spaceru zauważyła parę, która najwyraźniej wydała się jej godna zaufania, zaczęła więc po prostu się do nich przyłączać. Oni na szczęście nie mieli nic przeciwko i przyjęli zwierzaka z otwartymi ramionami. Za każdym razem, gdy kicia ich widziała, kierowała się prosto do nich. Para nie szczędziła kotce pieszczot, z czasem bardzo się do niej przywiązali i czekali, aż spotkają ją na ulicy. Nie wiedzieli jednak, jaki zwierzę miało w tej przyjaźni cel.

Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoMała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoCzytaj dalej

Kotka śledziła parę

Z czasem kicia zaczęła odwiedzać ich na podwórku, a oni z ochotą dokarmiali ją i przytulali. Nazwali zwierzaka Queso, a ten już całkiem ośmielony wyczekiwał ich pod drzwiami i domagał się coraz więcej czułości. Courtney i Jake z radością dzielili się z kotem miłością, z czasem mruczek domagał się jej coraz więcej. Aż pewnego dnia Queso zjawiła się jak zwykle na podwórku pary, nie była jednak sama.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił na słońcu na 2 dni. Tragedii nie udało się uniknąć
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Tajny plan kotki

Ku zdumieniu pary, kotka przyprowadziła ze sobą maleńkie kociątko! Najwyraźniej mama postanowiła najpierw upewnić się, że może zaufać ludziom, a potem przedstawić im swoje dziecko. Szybko okazało się jednak, że sama nie jest nim do końca zainteresowana. Kotka nie chciała karmić dziecka, zaczęła też dużo mniej czasu spędzać w towarzystwie pary. Znalazła po prostu kogoś, komu mogła zaufać, a jej plan zadziałał znakomicie. Courtney i Jack zabrali kociątko do weterynarza i nadali mu imię Bean. Naturalnie, dziecko ich ukochanej Queso było mile widziane w ich domu i adoptowali je bez wahania. Co ciekawe, choć bezpańska kotka nie chciała zająć się dzieckiem, wciąż odwiedza dom swoich przyjaciół i czasem bawi się z maluchem, który rośnie coraz większy!

ZOBACZ WIDEO:

Nagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńNagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł