tammy na smyczy
Źródło: facebook.com/Polizei NRW Kleve

Zaczęła kopać w ziemi, nie chciała odejść. Kotka wykopała prawdziwy skarb

2 Sierpnia 2020

Kotka wyszła z właścicielką na spacer na smyczy. Podczas rutynowej przechadzki zwierzak spłoszył się, gdy zobaczył zamiatających ulicę pracowników służb oczyszczania miasta. Przestraszony mruczek wskoczył w krzaki. Gdy właścicielka chciała pomóc swojemu pupilowi wyplątać się z zarośli okazało się, że ten dokonał zaskakującego odkrycia. Kopiąc łapką w ziemi znalazła przysypane skarby.

Kotka o imieniu Tammy zaskoczyła wszystkich. Jej zachowanie nie przypominało tego, czego spodziewamy się po przedstawicielach jej gatunku. 63-letnia właścicielka nie mogła wyjść z podziwu dla swojego kota. Zwierzę znalazło ukrytą biżuterię oraz gotówkę. Kobieta podejrzewając, że skarby mogą pochodzić z przestępstwa powiadomiła o znalezisku policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze nie mogli uwierzyć, że to czworonóg znalazł łupy. Z wywęszeniem ich miałyby problemy nawet psy policyjne.

Dlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczkuDlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczkuCzytaj dalej

Kotka znalazła kosztowności

Mundurowi nie mogli wyjść z podziwu. Na stronie swojej jednostki na Facebooku wystosowali nawet podziękowania dla kotki, która mocno ułatwiła im pracę. Chwalą też 63-letnią właścicielkę, która zamiast przywłaszczyć sobie przedmioty i dużą sumę pieniędzy, zdecydowała się z nimi skontaktować.

- Dla Tammy szybko stało się jasne: "Rzeczy musiały zostać skradzione!" Potem Tammy pokazała przedmioty 63-latce, która próbowała jej pomóc wydostać się z krzaków, a ta wezwała policję. Policjanci byli zdumieni tym niezwykłym detektywem, bo nigdy nie widzieli kota domowego z takim talentem! (..) Nie wiemy, czy Tammy wiążę swoją przyszłość z karierą w policji, ale z jej instynktem z pewnością zaszłaby daleko w służbach mundurowych. - czytamy w oświadczeniu policjantów.

Choć zdaniem wielu komentujących wydarzenie osób znaleziska kotka dokonała przypadkiem, policja nie ma wątpliwości, że działania kotki były celowe. Udało jej się w końcu nie tylko znaleźć miejsce, w którym porzucono kosztowności, ale także wykopać je z piasku i powiadomić swoją właścicielkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
2. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot

Policja szuka właściciela skarbów

Funkcjonariusze poszukują osób, do których należą znalezione przedmioty. Mundurowi kontaktują się z mieszkańcami Kleve, którzy w ostatnich miesiącach zgłaszali włamania i kradzieże. Na razie jednak nie udało im się ustalić skąd mogą pochodzić skarby. Na razie będą one przetrzymywane na lokalnym komisariacie. Jeśli jednak nikt się po nie nie zgłosi, ani nie uda się zdobyć dowodów potwierdzających hipotezę o tym, że zostały one skradzione, ich nowym właścicielem stanie się 63-letnia kobieta, której kotka dokonała tego szokującego odkrycia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żyją z ponad setką półdzikich psów. Sami nie mają na chleb, ich życie to koszmar
  2. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości
  3. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  4. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  5. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  6. Sprzedaje pamiątki w Kołobrzegu. Turyści potraktowali ją okropnie, skandal i wstyd

Źródło: pawmygosh.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł