kotka przytula się
Źródło: Facebook.com/Liel Ainmar Assayag

Kotka nie opuszczała swojej ciężarnej pani na krok. Ale dopiero po porodzie doprowadziła świeżo upieczoną mamę do łez

1 Października 2020

Kotka swoim zachowaniem zadziwiła wszystkich. Zwierzęta potrafią dawać najróżniejsze dowody swojego przywiązania do właścicieli. Mruczki czasem potrafią być zazdrosne o nowych członków rodziny swoich właścicieli. W tym wypadku jednak zwierzak wprost nie mógł się doczekać pojawienia się dziecka.

Kotka nie odstępowała swojej właścicielki nawet na krok. Towarzyszyła jej wszędzie. Zwierzak wydawał się wiedzieć, że jej pani spodziewa się dziecka. Pupil ocierał się o jej nogi, ciągle chciał więcej czułości. Wydawało się, że próbuje wspierać swoją panią. Wykazała się ogromną intuicją i lojalnością wobec kobiety. Rzadko który przedstawiciel jej gatunku jej w stanie w taki sposób pokazywać swoją miłość do człowieka. Szczególnie zanim ten zdąży się urodzić.

Kot już szykował się do ataku. Nie do wiary, kto w ostatniej chwili powstrzymał go od skokuKot już szykował się do ataku. Nie do wiary, kto w ostatniej chwili powstrzymał go od skokuCzytaj dalej

Kotka nie odstępowała jej ani na krok

Miłość kotki do swojej pani i jej nienarodzonego dziecka widać było gołym okiem. Zwierzak przytulał się nawet do jej brzucha, jakby chciał poczuć kopanie malucha. Nic więc dziwnego, że nic się nie zmieniło, kiedy niemowlę przyszło na świat.

- Kiedy zaszłam w ciążę, moja kotka podążała za mną non-stop po całym domu, kładła z wielką czułością główkę na moim brzuchu i zaczynała mruczeć. Teraz, trzy miesiące po narodzinach mojego synka, Panda leży koło niego, wącha go i często siedzi obok niego. Doskonale widać, że kocha go od samego początku, nawet gdy jeszcze nie pojawił się na świecie - powiedziała kobieta serwisowi Bored Panda.

Zwierzak kochał nowego członka swojej rodziny zupełnie jak swoją panią. Żaden z domowników nie spodziewał się po nim niczego innego. Panda, bo tak nazywał się ich pupil była im bardzo wdzięczna za to, że zapewnili jej tak kochający dom.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczeniak został porzucony w rowie. Nie umie sam jeść i chodzić, wszystko z winy człowieka
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Chciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczył

Kotka trafiła do nich dwa lata wcześniej

Kotka swoje niecodzienne imię zawdzięcza swojemu umaszczeniu. Była biała z czarnymi łatami w różnych miejscach swojego ciała. Jej rodzina adoptowała ją dwa lata przed narodzinami dziecka. Od tej pory rozpieszczali pupila, który odwdzięczał im się w piękny sposób. Więszość przedstawicieli jej gatunku jest tak niezależna, że właściciele mają wątpliwości co do tego, czy kot w ogóle coś do nich czuje, czy nie przymila się jedynie po to, by dostać od nich jakiś przysmak. W tym wypadku widać jednak, że jej uczucie był szczere i bardzo silne.

Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została zagryziona. Rodzice odpowiedzą za śmierć dziecka?Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została zagryziona. Rodzice odpowiedzą za śmierć dziecka?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie
  2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  3. Prawdziwy horror w Sudetach. Nieznany sprawca w bezduszny sposób odebrał życie kotu. To, co mu zrobił przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Mijali umierającego psa w rowie, zadzwonili po pomoc, gdy już nie żył. Prawda przeraziła ratowników, było zupełnie inaczej
  6. Polsat potwierdził. Donald Trump nie mógł złapać oddechu. "Najbliższe dni będą prawdziwym testem"

źródło:webniusy.pl

Następny artykuł