Tricolor
Źródło: Autor: Sylwia Indycka-Rosół

Trójkolorowy kociak wołał o pomoc. Nieznany sprawca porzucił go podczas ulewy

7 Września 2020

Kotek o przepięknym, trójkolorowym umaszczeniu został znaleziony podczas ulewy w ogrodzie redaktorki jednej z największych rozgłośni radiowych. Zwierzę było przemarznięte i przemoknięte od zacinającego deszczu. Stacja apeluje o pomoc dla słodkiego znajdki.

Kotek trójkolorowy, który fachowo bywa nazywany calico czy szylkret, został znaleziony przez redaktorkę rzeszowskiego oddziału ESKI we własnym ogrodzie. Zwierzątko stało porzucone na zacinającym deszczu, wołając o pomoc. Kobieta, która go uratowała ma pewne podejrzenia, co do sposobu, w jaki maleństwo znalazło się nocą na terenie jej posesji. Stacja ESKA prosi o pomoc w szybkim znalezieniu domu dla samotnej kotki.

Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zębyMały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zębyCzytaj dalej

Znaleziony maluch wymaga natychmiastowej adopcji

Jak relacjonuje redaktorka rzeszowskiego oddziału ESKI, trójkolorowa kotka została niespodziewanie znaleziona w nocy z 6 na 7 września, kiedy na dworze panowały fatalne warunki pogodowe. Maleńki pupil był cały przemoknięty, jego maleńkim ciałkiem wstrząsały dreszcze wskutek przebywania na deszczu i porywistym wietrze. Ponadto, zwierzę głośno miauczało, próbując wezwać pomoc. Na szczęście, kobieta go usłyszała i zabrała do środka, gdzie maluch otrzymał całą miskę smakowitej karmy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początek
2. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum
3. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

- Wyszłam na zewnątrz. W pierwszym odruchu pomyślałam, że to miauczenie naszej domowej kotki. Bałam się, że dzieje się jej krzywda. Okazało się, że miauczenie to wołanie kociego malucha, który siedział na tarasie - relacjonuje redaktorka - Kotek wydawał się zdesperowany. Karmę jadł bardzo łapczywie, chciał wchodzić do domu, choć słyszał w środku ujadanie naszego psa.

Wybawicielka kotka calico podejrzewa, że pupil znalazło się w jej ogrodzie, ponieważ ktoś go tam podrzucił. Na obecną chwilę zwierzakowi nic nie zagraża i pilnie potrzebuje ciepłego domu. Niestety, nie może zostać na stałe w domu redaktorki.

- Kocham zwierzęta, ale sama mam już psa i kota. Sytuację pogarsza fakt, że pies toleruje tylko naszą kitę. Całą noc ujadał i wciąż jest niespokojny, bo czuje obecność "obcego" - tłumaczyła w rozmowie ze współpracownikami ESKI.

Osoby chętne, by pomóc wyjątkowej kici, proszone są o kontakt z redakcją portalu ESKA poprzez wiadomość prywatną na oficjalnym profilu na Facebooku lub pod adresem mailowym sindycka@grupazpr.pl. Trzymamy kciuki za małą tricolorkę!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Znaleziona trójkolorka czeka na domZnaleziona trójkolorka czeka na dom
Sylwia Indycka-Rosół

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  3. Niewyobrażalnie skrzywdził własnego psa, "bo stracił pracę". Teraz odpowie przed sądem
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia

źródło: rzeszow.eska.pl

Następny artykuł