kotek w kanale
Źródło: youtube.com/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Kotek wniebogłosy płakał o pomoc. Maluszek zgubił mamę i utknął w kanałach

29 Listopada 2020

Mały kotek musiał odłączyć się od swojej rodziny i zgubić w kanale. Wolontariusze z organizacji Hope for Paws otrzymali zgłoszenie o płaczącym z całych sił maluchu i nie wahali się ani chwili. Wiedzieli, że tak mały kot prawdopodobnie sam długo nie przeżyje.

Czarny kotek musiał być naprawdę głośny, ponieważ wolontariusze otrzymali sygnał od kilku różnych osób. Trzech dobrych Samarytan próbowało uratować malucha, gdy ratownicy przybyli na miejsce. Jacky, Oscar i Ramon bardzo pomogli w akcji ratunkowej i dzięki ich pomysłom maluch w końcu był bezpieczny!

Chihuahua została porzucona na progu schroniska. Była zbyt słaba, by samodzielnie staćChihuahua została porzucona na progu schroniska. Była zbyt słaba, by samodzielnie staćCzytaj dalej

Kotek uwieziony w kanałach

Maluch musiał odłączyć się od rodziny i przez przypadek zawędrować samotnie kanałami w inne miejsce. Był akurat pod pokrywą studzienki kanalizacyjnej, a dźwięki, które z siebie wydawał odbijały się echem po całej ulicy. Zapłakany kotek zapewne chciał, by dzięki jego rozpaczliwym krzykom znalazła go mama, tak się jednak nie stało.

Jeden z ratowników wskoczył do studzienki i zostawił kotu puszkę tuńczyka. Kotek chował się w głębi kanału i wyraźnie nie był zainteresowany jedzeniem. Mężczyzna wyszedł więc na powierzchnię, a na dole zostawił telefon z włączonymi dźwiękami płaczących kociąt. Ta metoda zadziałała i wkrótce czarny maluch zbliżył się tak, że można było działać.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Mężczyzna podbiegł pomóc swojemu rannemu psu. Nagle wjechał w niego samochód
2. Pamiętacie serial “Tulipan”? Córka Jerzego Kalibabki, na którego historii był oparty, robi dzisiaj karierę i zachwyca urodą
3. Chciała ukraść zwierzęta i wywieźć je na mięso. Wstrząsająca relacja aktywistów

Ratownicy wpadli na genialny pomysł - kiedy kotek znalazł się w odpowiednim miejscu, umieścili wewnątrz studzienki klatkę, a siatką odcięli maluchowi drogę ucieczki. Przestraszony kot zaczął krzyczeć jeszcze głośniej, jednak po chwili jednemu z mężczyzn udało się go złapać i w końcu, po kilku godzinach, znalazł się w bezpiecznych objęciach ratownika.

Maleństwo otrzymało imię Taco i zostało zabrane do weterynarza. Kotek został wyczyszczony, nakarmiony i już po kilku dniach otrzymał dom tymczasowy u jednej z wolontariuszek. Po wystraszonym, płaczącym maluchu nie było już śladu! Taco był gotowy do zabawy i okazał się bardzo przyjacielski. Organizacja Hope for Paws serdecznie podziękowała zgłaszającym za pomoc w schwytaniu kotka - to dzięki nim był gotów zacząć nowe życie.

ZOBACZ WIDEO:

Szczeniak został znaleziony na ławce, obok niego był list. Treść porusza do łezSzczeniak został znaleziony na ławce, obok niego był list. Treść porusza do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  2. Spojrzała w niebo i nie mogła uwierzyć. Chwyciła za aparat, teraz o zdjęciu mówią wszyscy
  3. Ktoś zakłada pułapki na zwierzęta. Zginął ukochany owczarek niemiecki, musiał cierpieć wiele godzin
  4. Szczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposób
  5. Znaleźli porzuconego buldoga. Gdy wydali mu komendę, zadziwiająca prawda wyszła na jaw
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Nie żyje odtwórca roli legendarnego Dartha Vadera. David Prowse miał 85 lat

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł