Kotek był zamknięty w słoiku
Źródło: Roksana Panashchuk

Dla żartu uwięził kotka w słoiku, zwierzę nie mogło oddychać. Nagraniem pochwalił się w sieci

29 Lipca 2020

Kotek o czarnym futerku został okrutnie wykorzystany przez swojego właściciela w celu zdobycia popularności w mediach społecznościowych. Młody mieszkaniec Ukrainy znęcał się nad swoim pupilem i nagrywał jego cierpienia. Kiedy aktywiści zgłosili przestępstwo na policję, mężczyzna tłumaczył się, że zrobił to tylko dla żartu.

Kotek, który wyglądał na zaledwie kilka tygodni stał się zabawką w rękach sadystycznego właściciela - Yuri Soroka. 20-letni mieszkaniec Sokal na Ukrainie znalazł nowy sposób na zażegnanie nudy, która najwyraźniej mocno dawała mu się we znaki. Mężczyzna postanowił zrobić kawał swojemu kociakowi i sfilmować to zdarzenie. Coś, co w jego opinii było zwykłym żartem mogło skończyć się prawdziwą tragedią.

Dziewczynka wypadła z 9 piętra bloku. Wszyscy oniemieli, gdy poznali sprawcęDziewczynka wypadła z 9 piętra bloku. Wszyscy oniemieli, gdy poznali sprawcęCzytaj dalej

Mieszkaniec Ukrainy zamknął kotka w słoiku

Yuri Soroka opublikował na swoim koncie w mediach społecznościowych wstrząsające nagranie, które ukazuje zaledwie dwumiesięcznego kociaka w środku słoika. Mężczyzna zamknął malucha o imieniu Shurik w środku słoja bez dostępu do powietrza, nie zważając na ogromne cierpienie, którego doświadczało zwierzątko i obserwował z zadowoleniem, jak kociak desperacko próbuje złapać dech. Zamknięte wieko słoika, w którym bezbronny Shurik został uwięziony stawiało opór, kotek był w śmiercionośnym potrzasku. Kolejne nagranie wrzucone na prywatną relacje na Instagramie sprawcy pokazuje, że kotek został wypuszczony ze słoika, ale potwornie dyszy i jest wyraźnie spanikowany. Reakcja internautów była jednogłośna - mężczyźnie należy się surowa kara za znęcanie się nad malutkim kociątkiem.

DZISIAJ GRZEJE:1.Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łez
3. Dlaczego kot pije wodę z kranu? Poznaj prawdziwe powody

"To tylko tylko niewinna gra"

Internauci byli rozwścieczeni zachowaniem młodego mężczyzny, który traktował swojego pupila jak żywą zabawkę. Aktywiści nie mogli pozostać obojętni w obliczu jawnego znęcania się nad zwierzętami, dlatego zgłosili sprawę na policję. Ukraińscy funkcjonariusze policji szybko zbadali wezwanie, które wpłynęło ze strony środowisk pro-zwierzęcych. W ciągu najbliższych godzin ujęli sprawcę, a także zabezpieczyli jego telefon, na którym znajdowały się liczne materiały dowodowe w postaci zdjęć i nagrań.

- Nie rozumiem, po co robić takie zamieszanie. To była tylko niewinna gra. Trzymałem go w środku tylko kilka minut. Nie stała mu się krzywda - mówił Yuri Soroka na swoją obronę w rozmowie z lokalnymi mediami.

Sprawcy postawiono zarzuty znęcania się nad zwierzętami, grożą mu 3 lata pozbawienia wolności. Po okrutnej zabawie jego właściciela, Shurik został przejęty przez aktywistów ochrony praw zwierząt i obecnie znajduje się pod opieką wolontariuszki Kristiny Chapariny, która przychyla się do żądania, że sprawca powinien zostać ciężko ukarany za to, co zrobił biednemu zwierzątku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotek w słoikuKotek w słoiku
Roksana Panashchuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Wśród 99 kotów ukrył się 1 pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
  7. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Źródło: mirror.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł