Kotek odnalazł nową pasję
Źródło: facebook/Liana Nicolae

Robiła klientce manicure, gdy na stół wskoczył kotek. W głowie się nie mieści, co zaczął wyprawiać

28 Września 2020

Kotek zainteresował się zajęciem swojej właścicielki. Gdy kobieta piłowała paznokcie klientki, mruczek zaoferował swoją nieocenioną pomoc. To, co wydarzyło się tamtego dnia na długo zapadło kobiecie w pamięć, dlatego postanowiła podzielić się wyczynami pupilami w Internecie. Efekt jest piorunujący. Kto by się spodziewał, że zwierzak jest tak bardzo zdolny?

Kotek należący do manikiurzystki Liany Nicolae zadziwił wszystkich swoim niecodziennym zachowaniem. Chociaż każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że puszyste mruczki są uzbrojone w wyjątkowo ostre pazurki, to mało komu przeszło by przez myśl, że zainteresują je ludzkie paznokcie. A jednak! Pupil o imieniu Mau był tak bardzo oczarowany manikiurem, że postanowił nauczyć się, jak własnoręcznie o niego dbać. Jego pierwsze kroki w kosmetycznym świecie rozbawiają do łez.

Kot domowy tylko w domu z człowiekiem? Internauci stawiają sprawę jasno, wszystko przez ostatni atak mruczka na wężaKot domowy tylko w domu z człowiekiem? Internauci stawiają sprawę jasno, wszystko przez ostatni atak mruczka na wężaCzytaj dalej

Kotek postanowił zostać manikiurzystką

Właścicielka czarno-białego kociaka zawodowo wykonuje manicure. W jej karierze zdarzyło się niejednokrotnie, że przyjmowała swoje stałe klientki w domowym zaciszu. Kobieta ma zaufanie do swojego pupila i wie, że nie będzie jej przeszkadzał w wykonywaniu usług, jednak tym razem 4-miesięczny Mau zaskoczył ją swoim zabawnym zachowaniem. Podczas zabiegu manicure, kotek niespodziewanie wskoczył na stół i zbliżył się do dłoni klientki. Gdy opiekunka pracowała nad paznokciami, aby stworzyć z nich piękną i wypolerowaną ozdobę, zwierzę zrobiło coś, co odebrało im mowę.

DZISIAJ GRZEJE:1.16-latek prowadził azyl, zabili mu wszystkie zwierzęta. Stanął na nogi, ale pojawiły się olbrzymie problemy
2. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
3.Wielu Polaków popełnia identyczne błędy. Cierpią niewinne domowe zwierzęta

Na nagraniu opublikowanym na prywatnym Facebooku Liany Nicolae widzimy, że jej kotek chwycił za pilnik i własnymi siłami zaczął piłować paznokcie klientki. Najwidoczniej Mau próbował pomóc Lianie i odciążyć ją od pewnych obowiązków. A może znudziło go przyglądanie się pracy właścicielki i postanowił wziąć robotę we własne łapki? Bez względu na prawdziwy powód, zachowanie koteczka rozweseliło tysiące internautów, którzy obejrzeli wideo z jego udziałem. Wiele osób zostawiło pozytywne komentarze i reakcje na profilu manikiurzystki. Niektórzy zastanawiali się, czy może zwierzę chciało upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i podczas zabiegu niepostrzeżenie przypiłować własne kocie "szpony". W końcu warto pamiętać, że nie każdy umie samodzielnie zadbać o swoje pazurki.

Czy malutki pupil wdroży świeżo nauczone techniki do własnej pielęgnacji pazurków? Tego niestety nie wiemy, lecz jedno jest pewne - aż nie chce się wierzyć, że 4-miesięczny Mau jest już taki mądry!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
  2. Dlaczego kot sika na łóżko? Najlepiej tego nie bagatelizować
  3. Babcia wyszła tylko na spacer z yorkiem, a niechcący stała się gwiazdą. Wideo jest hitem sieci
  4. Skandaliczne zachowanie turystów w Tatrach. Narazili konie, tragedia
  5. Kot domowy tylko w domu z człowiekiem? Internauci stawiają sprawę jasno, wszystko przez ostatni atak mruczka na węża
  6. Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobie

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł