Arlo urodził się z wodogłowiem i deformacją pyszczka
Źródło: instagram/theartfularlo

Kotek ze zdeformowanym pyszczkiem trafił do schroniska. Chwilę później wydarzył się cud

25 Sierpnia 2020

Kotek o zdeformowanym pyszczku znalazł się pod opieką pracowników schroniska po tym, jak jego właściciel nie mógł się już nim zajmować. Niespełna roczny pręgowany kociak nie miał licznych szans na adopcję ze względu na swój nietypowy wygląd. Pewnego dnia doszło do niesamowitego zdarzenia, które odmieniło jego życie.

Kotek trafił do Centrum Adopcyjnego Bridgent należącego do Cats’ Protection, czyli czołowej brytyjskiej organizacji zajmującej się pomocą kotom. Kocurek urodził się z wodogłowiem i ma zdeformowany pyszczek. Ówcześnie roczny pupil utracił swojego opiekuna po tym, jak ten musiał zmienić adres zamieszkania. Mruczek nie mógł zamieszkać z nim w nowym miejscu ze względu na tamtejsze surowe zakazy hodowli zwierząt. Pręgowany kociak stał się nowym mieszkańcem schroniska i czekał w gotowości na osobę, która byłaby chętna go zaadoptować. Jednakże, czy deformacja jego pyszczka nie okaże się być przeszkodą nie do pokonania? Czy kotek znajdzie nowy dom?

Andi Mancin, ukochany Eweliny Lisowskiej i były narzeczony Joanny Opozdy hoduje nietypowe zwierzęta. Jakie?Andi Mancin, ukochany Eweliny Lisowskiej i były narzeczony Joanny Opozdy hoduje nietypowe zwierzęta. Jakie?Czytaj dalej

Kotek został cudotwórcą

Pręgowany mruczek okazał się być nadzwyczajnym mieszkańcem brytyjskiego schroniska, ponieważ w błyskawicznym tempie zyskał ogromną popularność. Żaden z wolontariuszy nie spodziewał się, że Arlo, bo tak zwie się kocurek, zostanie tak szybko adoptowany! Wszyscy spodziewali się, że jego wrodzona choroba uniemożliwi mu zaznanie miłości ze strony człowieka, co jednak nie przeszkodziło mu w podbijaniu serca pracowników. Zwierzak ma iście magnetyczną osobowość, która przyciąga do siebie tłumy.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętom

Wkrótce chętni do adopcji prawie, że musieli się o niego bić! Zgłosiło się dużo więcej osób niż początkowo przypuszczano, dlatego decyzja została powierzona samemu kociakowi. To on miał wybrać swojego przyszłego właściciela, z którym najpewniej spędzi resztę swojego życia. Wybór okazał się oczywisty, gdy do schroniska przybył pewien mężczyzna - Davy.

To było przeznaczenie

Więź, którą nawiązała ta dwójka była nie do podrobienia. Davy od pewnego czasu zastanawiał się nad adopcją kota, który umiliłby mu towarzystwo w jego domu na spokojnych, wiejskich peryferiach Walii. Mężczyzna jest bardzo wrażliwy na los poszkodowanych istot i pragnie pomóc każdemu, kto nie ma w życiu równych szans. Na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi z niepełnosprawnościami, dlatego jego znajomi powiadomili go o tym, że w okolicy znajduje się kotek, który potrzebuje pomocy. Doświadczenie Davy'ego skłoniło go do refleksji, że Arlo z pewnością ma mniejsze szanse na adopcje niż inne koty, dlatego bez wahania udał się do schroniska.

- Podszedł i mnie polizał. Uznałem to za znak, że pasujemy do siebie – wspomina pierwsze spotkanie z Arlo.

Dzisiaj ten duet toczy wspólnie szczęśliwe życie i dzieli się swoją radością z innymi za pomocą Instagrama, gdzie publikowane są słodkie zdjęcia kociaka. To prawdziwy cud, że Davy i Arlo znaleźli się nawzajem i już od pierwszych chwil połączyła ich nierozerwalna przyjaźń.

Sam zobacz, jaki z Arlo słodziaczek!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Wait.. whats this? No photos please.. please. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ I can’t even play with my toys without the paparazzi papping me! ???? ???? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Jokes. I loveeeeee the camera attention. Pap me hard Mr Paparazzi man! ???? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #cats #catsofinstagram #catprotection #adoptdontshop #cats_of_instagram #disabledcats #specialneedscats #specialneedscatsofinstagram #specialneedscatsrock #specialneedscatsareawesome #catlover #cats_of_world #catlovers #cat #catstagram #cat_features #catoftheday #catloversclub #welsh #wales #welshcat #catsofwales

Post udostępniony przez Handsome Arlo (@theartfularlo)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Bohaterski czyn policjanta. Nie pozwolił zginąć suczce w tunelu pełnym wody
  6. Nareszcie. Fantastyczna wiadomość dla Polaków. Długo czekali na przekazanie dobrych wieści

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł