KOTEK W WANNIE
Źródło: youtube.com/Kitten Street

Maleńki kotek bardzo nie chce się kąpać. Protest słyszeli pewnie nawet sąsiedzi

24 Listopada 2020

Ten kotek bardzo nie chce się kąpać. Do tego stopnia, że sam widok wanny doprowadza go do histerii. Choć opiekunka zapewnia, że do tej pory kociątko bardzo lubiło bawić się w wodzie, najwyraźniej to nie był jego dzień.

Maleńki kotek postanowił dać absolutnie wszystkim do zrozumienia, że nie zamierza się myć. Jego miauczenie z pewnością słyszeli nawet sąsiedzi! Maleństwo mimo niewielkich rozmiarów nieźle daje sobie radę z dosadnym wyrażaniem własnego zdania.

Pierwszy przypadek w Polsce. Norki hodowlane zakażone koronawirusemPierwszy przypadek w Polsce. Norki hodowlane zakażone koronawirusemCzytaj dalej

Kotek nie chce się kąpać

Choć koty myje się naprawdę rzadko, ten kotek zgodnie z zapewnieniami właścicielki, po prostu bardzo lubił zabawy w wannie. Jednak coś musiało mu się odwidzieć, ponieważ pewnego dnia na widok wanny zareagował prawdziwą histerią!

Na nagraniu widzimy naprawdę malutkie kociątko w łazience. Z początku wydaje się mieć dobry humor, ale wszystko zmienia się, gdy pani wkłada kotka do wanny.

Kot momentalnie zaczyna wrzeszczeć wniebogłosy! Najwyraźniej bardzo nie ma ochoty na kąpiel i pragnie, by wszyscy o tym wiedzieli.

Głośne miauczenie kota nie ustaje ani na moment. Maluszek uporczywie patrzy na właścicielkę, prosząc ją, by wyciągnęła go z białej otchłani wanny.

Kiedy ta w końcu to robi, koci płacz ustaje w sekundę. Jednak gdy znów podejmuje próbę zapakowania kotka do wanny, rozlega się ponownie.

Wideo z uroczym protestem maluszka zyskało ogromną popularność. Obejrzano je niemal 44 miliony razy! Trudno się dziwić, choć oczywiście współczujemy maluchowi, to jednak jego reakcja jest naprawdę rozczulająca.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rodzina z Chin myślała, że wychowuje psa. Po 2 latach prawda ich przeraziła, jak można się tak pomylić?
2. Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia
3. Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę

Czy powinno się myć koty?

Czy powinno się myć koty? Odpowiedź wcale nie jest oczywista - otóż kotu kąpiel raz na jakiś czas nie zaszkodzi, jednak tak naprawdę nie ma potrzeby, by go myć.

Koty doskonale same radzą sobie z higieną i raczej nie przepadają za kąpielami w wodzie. Same czyszczą się językiem, jedynie te o dłuższej sierści mogą czasem potrzebować naszej pomocy.

Kąpiel kotów długowłosych ma na celu pozbycie się wypadającej sierści, zazwyczaj więc wystarczy je wyczesać. Istnieją co prawda specjalne szampony dla kotów, niepozostawiające zapachu, jednak mruczki w większości kąpieli nie potrzebują, a nawet delikatne zapachy mogą je irytować.

ZOBACZ WIDEO:

Kot w tragicznym stanie uratowany od pracownicy kliniki weterynarii. Jest sparaliżowany, a zdjęcia odbierają mowęKot w tragicznym stanie uratowany od pracownicy kliniki weterynarii. Jest sparaliżowany, a zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
   2. Śnieg na wyspie wiecznej wiosny. Niebywały widok w europejskim, turystycznym raju
   3. Bohaterski jamnik uratował swoją przyjaciółkę. Bez niego bernardyn mógłby nie przeżyć
   4. Porażający materiał w Uwaga TVN. 60 skrajnie zaniedbanych psów odebrane lekarce weterynarii
   5. Brak słów, wyrzucili psa z 8 piętra. Nie przeżył, kara dla właściciela brzmi jak ponury żart
   6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   7. Dzwoni nieznany numer? Nie odrzucaj go, jest bardzo ważny

źródło: youtube.com, zooplus.pl

Następny artykuł