kotek
Źródło: youtube/thedodo

Usłyszała ciche miauczenie zza krzaków. Chwilę później jej oczom ukazał się najpiękniejszy kot na świecie

23 Listopada 2020

Malutki kotek płakał w krzakach. Jego mama prawdopodobnie porzuciła go lub stało jej się coś złego i nie była w stanie zaopiekować się swoim dzieckiem. Mruczek był przestraszony, próbował wezwać pomoc. Jego miauczenie usłyszała pewna kobieta, która postanowiła odnaleźć płaczka.

Kotek wybiegł zza krzaków. Od razu skierował swoje kroki do kobiety, która sekundy wcześniej go wołała. Zwierzę pozwoliło się wziąć na ręce, w końcu ktoś usłyszał jego wołanie o pomoc. Maluszek był przerażony, nie wiedział, co dalej nastąpi, ale nie chciał już zostawać sam. Tak bardzo potrzebował wsparcia, kiedy jego matki nie było obok.

Biedronka właśnie przeceniła sporo produktów dla zwierzaków. Od dzisiaj można kupić dużo rzeczy taniejBiedronka właśnie przeceniła sporo produktów dla zwierzaków. Od dzisiaj można kupić dużo rzeczy taniejCzytaj dalej

Kot nie odstępował kobiety ani na krok

Kobieta rozejrzała się wkoło i kiedy stwierdziła, że nie ma obok jego matki ani rodzeństwa, przygarnęła mruczka. Podejrzewała, że może być bardzo spragniony. Zaczęła szukać czegoś na kształt miski, gdzie mogłaby wlać mu odrobinę wody. Kiedy już udało jej się zorganizować narzędzie (znalazła frizbi w swoim samochodzie) i wypełnić je płynem, kotek od razu zaczął pić. Musiał być bardzo spragniony i wycieńczony. W końcu nie wiadomo, jak długo był zdany wyłącznie na siebie.

- Miałam jedzenie dla swojego kota w samochodzie, więc wyciągnęłam je i podałam kotu. Usiadłam z nią, a ona w ogóle nie chciała mnie opuścić. Usiadła na moim ramieniu i nie chciała z niego zejść - powiedziała Cassie dla TheDodo.

Kobieta nie potrzebowała kolejnego kota. Ale malutki mruczek nie odstępował jej na krok. Niezależnie gdzie ona poszła, kociak wędrował za nią. Cassie zdecydowała się zabrać go do siebie. Nie mogła porzucić bezbronnego zwierzaka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Biedronka właśnie przeceniła sporo produktów dla zwierzaków. Od dzisiaj można kupić dużo rzeczy taniej
2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
3. Czy można krzyczeć na psa? Eksperyment badaczy wyjawił całą prawdę, już nigdy na niego nie będziesz chciał podnieść głosu

Nowy dom dla kota

Maluszek otrzymał na imię Charm ( tł. urok). Z początku bał się tego, co zastanie w nowym miejscu, ale już kolejnego dnia biegał z innymi zwierzakami.

- Drugiego dnia była zupełnie innym kotem. Stała się bardzo odważna, dosłownie wychodziła ze swojego cienia, w ogóle nie bała się innych kotów czy psów - powiedziała Cassie.

Dodała, że zdecydowała się adoptować zwierzaka. Najprawdopodobniej tak miało być. Kobieta znalazła się we właściwym miejscu o odpowiedniej godzinie. Uratowała życie kota, zyskując najlepszego przyjaciela.

Kobieta podzieliła się w historią w sieci, a internauci pochwalili ją za jej ciepłe serce. Wiele osób stwierdziło, że to jeden z piękniejszych kotów na świecie. Ma sierść w trzech kolorach i cudowne niebieskie oczy. Kociak ma dopiero ok. pół roku, a już skradł wiele serc w sieci. Ciekawe, co będzie dalej?

ZOBACZ WIDEO:

Znana weterynarz porównuje hodowle zwierząt do targów. Znana weterynarz porównuje hodowle zwierząt do targów. "To rasizm w czystej postaci"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Nie zgadniecie, kto jest na zdjęciu. Dziś znają ją miliony Polaków, jako dziecko zwiedziła jedną z największych atrakcji doliny Wachau w Austrii
  3. Porzucono 10 szczeniaczków. Dzięki urzędnikom i proboszczowi prawie wszystkie znalazły już nowe domy
  4. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  5. Babcia myślała, że przygarnęła stadko bezdomnych kotów. Dopiero wnuczek zdradził jej prawdę
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP

źródło: youtube/thedodo

Następny artykuł