Kotkowi pomogła świnka
Źródło: youtube/inside edition

Kotek specjalnej troski nie mógł przestać się trząść. Na ratunek ruszył mu superbohater, wszystko nagrano

19 Października 2020

Kotek cierpiący na rzadką chorobę neurologiczną zmaga się z codziennymi napadami drgawek. Opiekunowie robili, co mogli, aby zająć się chorym zwierzątkiem i ulżyć mu w nagłych atakach, lecz padaczka za każdym razem pojawiała się w najmniej spodziewanych momentach i przez długi czas nie ustępowała. Załamywali ręce z bezradności aż do chwili, gdy przypadkiem zauważyli, że obecność innego zwierzątka koi nawet najgorszy ból u mruczka. Do akcji wkroczył Batman! Urocze wideo z udziałem podopiecznych potrafi rozweselić każdego miłośnika zwierzaków.

Kotek przyszedł na świat z rzadką dolegliwością układu nerwowego. Z tego powodu mała Sriracha ma duży problem w samodzielnym poruszaniu się. Czworonóg znalazł się pod opieką wolontariuszy z organizacji Rancho Relaxo znajdującej się w New Jersey, którzy od samego początku wiedzieli, że opieka nad czarnym mruczkiem nie będzie należała do najłatwiejszych zadań. Zwierzę cierpiało wskutek ciągłych napadów drgawkowych oraz lęków, dlatego potrzebowało wsparcia profesjonalistów.

W kartonie znaleźli szczeniaka wraz z kartką. 12-letni właściciel wyjawił historię psa w rozpaczliwym liścieW kartonie znaleźli szczeniaka wraz z kartką. 12-letni właściciel wyjawił historię psa w rozpaczliwym liścieCzytaj dalej

Kotek odnalazł spokój w ramionach przyjaciela

Padaczka występuje u wielu zwierząt, w tym psów i kotów. Czasami nagłe ataki ustępują tak szybko, jak zdążyły się pojawić, innym razem mogą trwać nieprzerwanie przez nawet kilkanaście minut. W tym okresie opiekunowie zwierząt domowych mogą zaobserwować u podopiecznych zmianę w zachowaniu, trudności w poruszaniu czy nadmierną lękliwość. Wolontariusze należący do organizacji na rzecz pomocy niepełnosprawnym zwierzętom w New Jersey mieli świadomość, że ataki drgawkowe u Srirachy to niezmienny element każdego dnia. Zdarzało się, że kotek bez uprzedzenia upadał na bok i zaczynał się cały trząść. Całe szczęście, pewien czworonożny bohater zawsze przybywał w porę, aby wesprzeć swojego przyjaciela w trudnych chwilach. Nie był to byle kto, bo sam Batman!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Klamka zapadła, radość wśród właścicieli psów. Chodzi o Sylwestra 2021, ważne informacje
2. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety
3.Czy koty potrafią kochać? Wszystko, co musisz wiedzieć o ich zaskakującej naturze

Okazuje się, że 2-tygodniowy prosiaczek o imieniu Batman, który został osierocony, podświadomie wyczuwał, kiedy zbliżał się kolejny napad drgawek i od razu ruszał Srirachy na pomoc. Wspinał się na grzbiet lub wchodził pod łapkę czarnego mruczka, po czym wtulał się w niego i nie opuszczał aż do momentu, gdy jego stan nie wrócił do normy. Wolontariuszom ścisnęło się serce na uroczy widok zwierzaków, które stały się nierozłącznymi kompanami dnia codziennego. Nieoceniona pomoc Batmana przyczyniła się do polepszenia zdrowia kociaka o specjalnych potrzebach.

Wideo z udziałem świnki i kotka zdobyło wielką popularność w Internecie i jest niezbitym dowodem na to, że każdy zwierzak zasługuje na przyjaciela, nawet jeśli należy do zupełnie innego gatunku.

ZOBACZ WIDEO:

Pies przepadł bez śladu na wiele miesięcy. Gdy wreszcie odnalazł swojego pana, stracił nad sobą panowaniePies przepadł bez śladu na wiele miesięcy. Gdy wreszcie odnalazł swojego pana, stracił nad sobą panowanieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna
  4. Skandal. Była żona wyjawiła całą prawdę o Wiśniewskim. Chodzi o ich dzieci, a ma przecież tak dobre serce, niedawno adoptował psa
  5. Umówiła się z ciężarną, aby kupić psa. Rozegrał się dramat, teraz zostanie skazana na śmierć
  6. Sztuczna Inteligencja postawi diagnozę szybciej niż lekarz. Zaskakujące badania naukowców, to rewolucja

Źródło: youtube

Następny artykuł