Kociak ma niezwykłe futerko
Źródło: instagram/tinybutmightykittenrescue

Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko

19 Września 2020

Kotek, który zaledwie kilka godzin wcześniej przyszedł na świat, już od pierwszych chwil życia zdążył zasmakować niewyobrażalnej samotności i odrzucenia. Maleństwo zostało znalezione samotnie na poboczu, wzywając pomocy. Kobieta o imieniu Mellissa przybyła na miejsce i bardzo się zdziwiła, kiedy zobaczyła umaszczenie kociątka. Przypominał zupełnie inne zwierzę. Od tamtej chwili stała się wybawicielką i dumną właścicielką zwierzaka o niepowtarzalnym kolorze futerka.

Kotek o nadzwyczajnym kolorze futerka, który otrzymał imię Janie, stał się prawdziwym hitem wśród miłośników zwierząt. Właścicielka ów popularnego kociaka - Mellissa, jest wolontariuszką w Ontario. Na co dzień prowadzi Instagrama, gdzie prezentuje zdjęcia wszystkich znajdków, które dotychczas udało jej się uratować. Kiedy Janie trafiła do jej domu, opowiedziała ich wspólną historią za pomocą mediów społecznościowych. Kotek nie miał łatwego startu w życiu, ponieważ już pierwszego dnia znalazł się całkowicie sam. Przypadek zdecydował o tym, że przechodnie znaleźli go na poboczu ulicy. Teraz żyje razem z Mellissą, a jego przesłodki wygląd każdego dnia doprowadza ją i tysiące fanów czworonoga do zachwytu!

Pitbull stanął do walki z maleńkim chihuahuą. Szanse od samego początku nie były wyrównanePitbull stanął do walki z maleńkim chihuahuą. Szanse od samego początku nie były wyrównaneCzytaj dalej

1-dniowy kotek błagał o pomoc

Maleńka Janie została odnaleziona, kiedy ważyła zaledwie 82 gramy. Wokół nie było nikogo z jej rodziny, dlatego przypadkowi przechodnie zatrzymali się przy niej i postanowili zadzwonić po pomoc.

- Janie została znaleziona całkowicie sama na poboczu. Ludzie, którzy ją znaleźli powiedzieli, że wołała z całych sił pomocy. Została porzucona w nasłonecznionym miejscu, co spowodowało poparzenia na tylnych poduszkach łapek - opowiedziała Mellissa w rozmowie z Bored Panda - Miała tylko 24 godziny, kiedy ją uratowałam.

Mellissa zabrała kotka do kliniki, gdzie przez pierwsze 2 tygodnie przebywał w inkubatorze. Po tym okresie, Janie została przedstawiona kotce, która niedawno urodziła młode. Między nimi od razu narodziła się więź, której mała znajdka nigdy wcześniej nie doświadczyła. Wkrótce po tym, na Instagramie Mellissy zaczęły pojawiać się zdjęcia przedstawiające uroczą Janie. Wszyscy zachwycali się jej urokiem, jak to zwykle bywa w przypadku nowo narodzonych kociąt. Jednakże, tym, co przykuło szczególną uwagę ludzi jest unikatowe umaszczenie zwierzęcia.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Nagranie od razu wywołuje łzy. Pies położył się na grobie swojej pani i zrobił jedną rzecz, nie mogli dać wiary
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Janie przypomina inne zwierzątko

Janie, oprócz niesamowitego szczęścia, jest także obdarzona wyjątkowym urokiem osobistym i niecodziennym wyglądem. Kolor jej futerka to mieszanka czerni, bieli i szarości, dlatego na pierwszy rzut oka przypomina umaszczenie szopa! To niezwykle rzadko spotykane zjawisko, które czyni z niej zwierzaka jedynego w swoim rodzaju. Kotek wygląda jakby oprószył go śnieg! Różnice w wyglądzie Janie nie przeszkodziły jej w zaprzyjaźnieniu się z resztą kociej gromadki, z którą razem się wychowała.

Życzymy, aby Janie rosła zdrowa i szczęśliwa wśród innych wąsatych członków rodziny! Sam zobacz, jak pięknie wygląda dzisiaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Janie is weighing in at 1.9lbs ????

Post udostępniony przez Tiny but Mighty Kitten Rescue (@tinybutmightykittenrescue)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Janie ????

Post udostępniony przez Tiny but Mighty Kitten Rescue (@tinybutmightykittenrescue)

Wyświetl ten post na Instagramie.

318g! ????

Post udostępniony przez Tiny but Mighty Kitten Rescue (@tinybutmightykittenrescue)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Okaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedaż
  4. Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

źródło: boredpanda.com

Następny artykuł