Niesforny kotek testuje swoją zabawkę
Źródło: youtube/AG Highlights

Kotek bawił się gumką w najlepsze. Szybko tego pożałował

13 Lipca 2020

Kotek znalazł sobie nową zabawkę w postaci gumki recepturki. Nie chciał się z nią rozstawać. Kiedy wziął ją do buzi, momentalnie zabawa przestała mu się podobać.

Kotek to zwierzę ciekawskie z natury. Jego widok potrafi dostarczyć nam mnóstwo radości, a nawet rozśmieszyć do łez. Tak było i tym razem! Wąsaci przyjaciele często szukają nowych rozrywek, aby umilić sobie wolny czas, kiedy właściciela nie ma w domu. Niejednokrotnie myszkują po całym domu, zabierając przy tym rzeczy, które wcale do nich nie należą. Właściciele zwykle nie mają serca gniewać się na swoich podopiecznych i szybko wybaczają im drobne kradzieże. W końcu do wszystkiego można się przyzwyczaić, prawda? Jednakże, czasem niedopatrzenia ze strony opiekunów mogą być dla zwierzaków nieszczęśliwe w skutkach. Boleśnie przekonał się o tym kotek z nagrania opublikowanego na platformie Youtube, który już nigdy więcej nie ukradnie gumki recepturki.

Puma Nubia została potraktowana jak zabawka? Mocne oświadczenie Polskiego Towarzystwa EtycznegoPuma Nubia została potraktowana jak zabawka? Mocne oświadczenie Polskiego Towarzystwa EtycznegoCzytaj dalej

Kotek gorzko pożałował swojego pomysłu

Zwierzaki potrafią się czasem zainteresować przedmiotami, którymi niekoniecznie powinny się bawić bez nadzoru właścicieli. Warto pamiętać, że nie każdy przedmiot okazuje się być odpowiedzialną zabawką dla niesfornego pupila. Kociak na filmie szczególnie upodobał sobie gumkę recepturkę, której zastosowanie pozostawało dla niego nierozwikłaną zagadką. Milusiński tarzał się w najlepsze po dywanie, po czym włożył sobie ją do pyszczka i z całej siły pociągnął. Jak można się domyślić, szybko pożałował swoich harców, kiedy recepturka uderzyła go w sam środek buźki. Zwierzę zwijało się w bólu, najwyraźniej bardzo zaskoczone siłą rażenia niewielkiego przedmiotu. Cóż, koteczku, masz nauczkę na przyszłość!

DZISIAJ GRZEJE:1.Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzy
2. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psai stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociaki
  4. Można pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzy
  5. Znaleźli porzucone w lesie szczeniaki. Nie było przy nich matki, maluchy nie miały co jeść
  6. Właściciel pumy stanął przed kamerami. Aż trudno powstrzymać łzy

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł