Gufi
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/gufi

Rudy kotek stracił właściciela, wkrótce potem skończył na ulicy. Rodzina nie miała litości, co sobie myśleli?

11 Września 2020

Kotek o imieniu Gufi stracił najważniejszą osobę w swoim życiu - właściciela, który darzył go bezgraniczną miłością. W ciągu ostatnich miesięcy zwierzę przeżyło wielką traumę, lecz to nie był koniec jego cierpienia. Wkrótce rodzina jego dawnego opiekuna zadała mu ogromny cios, wyrzucając z ciepłego domu wprost na ulicę. Wolontariusze odnaleźli poszkodowanego mruczka. Zwierzę walczy o życie, potrzebna pomoc.

Kotek o pięknym rudym futerku został wyrzucony z domu niczym nikomu niepotrzebny śmieć. Gufi, jak nazwali go weterynarze pracujący w klinice, do której trafił, mieszkał dotychczas ze swoim właścicielem, który pewnego dnia nagle odszedł z tego świata. Zwierzę przeżyło wielki szok, nie rozumiało, dlaczego w ciągu kilku godzin jego życie wywróciło się do góry nogami. To jednak nie był koniec traumatycznych zdarzeń w jego życiu. Najgorsze miało dopiero nadejść i to z ręki rodziny opiekuna.

Pomorskie. Gigantyczna kraksa na drodze, przed auto wyskoczył łoś. Doszło do tragediiPomorskie. Gigantyczna kraksa na drodze, przed auto wyskoczył łoś. Doszło do tragediiCzytaj dalej

Kotek wylądował na ulicy, rodzina umyła od niego ręce

Gufi nie miał czasu na pogodzenie się z niewyobrażalną stratą, wkrótce później został mu odebrany nawet dach nad głową. Rudy mruczek z ukochanego pupila, któremu nigdy niczego nie brakowało stał się niechcianym balastem. Kot zaczął zmagać się z bezdomnością oraz straszliwym konsekwencjami głodu i mieszkania wśród dzikich zwierząt. Kiedy przypadkiem został zauważony przez wolontariusza organizacji prozwierzęcej, wyglądał jak najnieszczęśliwsza istota na świecie. Aktywiści musieli działać od razu, nie mieli pewności, czy Gufiego zostało wiele czasu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby
3. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

Gufi potrzebuje pomocy

Stan zdrowia kota był prawdziwie fatalny. Gufi miał problemy z oczami, nadgryzione uszy, a jego ciało pokrywały świeże rany pochodzące z walk o przetrwanie na ulicy. "Psychicznie zniszczony, fizycznie wyczerpany, schorowany... Jak można... Nie takiego potraktowania ukochanego zwierzęcia na pewno spodziewał się właściciel tego kotka. Wstydź się rodzino!" - napisali organizatorzy zbiórki na rzecz pomocy poszkodowanemu koteczkowi.

Członkowie fundacji Pomagamy bo kochamy proszą o wpłacanie darowizn, aby ulżyć rudemu mruczkowi w cierpieniu i zmienić jego życie na lepsze. Nie bądź obojętny na jego los, każda złotówka ma ogromne znaczenie, gdy w grę wchodzi życie i zdrowie niewinnych istot.

Pomóc można pod TYM adresem internetowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko pomożesz innym, ale i sam zarobisz. Jeden szczytny czyn niesie za sobą więcej korzyści niż myślisz
  2. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Dlaczego psy żyją krócej od ludzi? Płynące z serca wyznanie weterynarza zdradza ważny sekret
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Maleńki kotek jest wściekły na weterynarza. Jego zachowanie jest po prostu niewiarygodne
  6. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy

źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł