kotek u weterynarza
Źródło: youtube.com/ pet's paradise veterinary clinic

Maleńki kotek jest wściekły na weterynarza. Jego zachowanie jest po prostu niewiarygodne

10 Września 2020

Kotek był bardzo niezadowolony z powodu rutynowej wizyty u weterynarza. Zwierzak ani na chwilę nie zrezygnował z prób walki i ucieczki z gabinetu zabiegowego. Swoją irytację komunikował na wszystkie możliwe sposoby. Był głośny i agresywny. Ciągle drapał i gryzł dłoń lekarza. Nawet przetrzymywany przez pielęgniarkę wciąż opierał się przed podaniem szczepionki.

Kotek wydaje się nie być przerażony i rozwścieczony. Gdyby rozmiar pozwalał mu na to z pewnością rzuciłby się weterynarzowi do gardła. Z racji na wiek, brak ostrych zębów oraz pazurów i fakt, że zmieściłby się w dłoni człowieka nie może mu jednak zagrozić. Należy zwrócić uwagę na fakt, że doświadczony lekarz robi co w jego mocy, by uspokoić zwierzę i obrócić sytuację w zabawę. Gniew kota jest jednak zbyt duży. Nawet z pomocą pielęgniarki nie udaje się zapanować nad drobnym maluchem.

Suczka zobaczyła na spacerze swojego bliźniaka. Błagała właścicielkę, by wzięły go do domuSuczka zobaczyła na spacerze swojego bliźniaka. Błagała właścicielkę, by wzięły go do domuCzytaj dalej

Kotek wykazał się ogromną walecznością

Dla większości zwierzaków wizyta w gabinecie weterynarza wiąże się z niemałym stresem. Większość przez cały pobyt w lecznicy szuka sposobu na ucieczkę, zapiera się łapami o ziemię i chwyta framug drzwi do gabinetów. Jeśli wnosimy je na rękach, zazwyczaj nie chcą zejść z naszych ramion. Czworonogi nie rozumieją sytuacji w jakiej się znalazły. Nowe otoczenie oraz wspomnienia z poprzednich wizyt, które dość często wiązały się z bólem lub poczuciem dyskomfortu. Nie chcąc powtarzać wcześniejszych doświadczeń zwierzaki bronią się do upadłego. Jedynie niewielka część psów i kotów rozumie, że chwila dyskomfortu może przełożyć się na długotrwałe poczucie ulgi, gdy lekarz uwolni je od dokuczających im dolegliwości.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg

Weterynarz robił co mógł, by uspokoić kotka

Weterynarz próbował wszystkiego. Przytrzymywał kota, głaskał go, pozwalał mu się nawet gryźć i drapać, wiedząc, że malec nie jest w stanie zrobić mu żadnej krzywdy. Zwierzak nie ulega jednak żadnym podstępom. Niezbędna okazuje się pomoc drugiej osoby. Pielęgniarka przytrzymywała jego tylne łapy, by nie mógł skakać po stole. Mimo to nie udało się uspokoić go na tyle, by zrobić mu zastrzyk w bezpieczny sposób. Wciąż wyrywał się i szamotał nie pozwalając lekarzowi się dotknąć.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Pilne informacje z Darłowa. Czarny scenariusz się spełnia

źródło: youtube.com

Następny artykuł