kotek
Źródło: YouTube/ BazPaws

Znalazła małego kotka na ulicy i wzięła do domu. U weterynarza dowiedziała się wstrząsającej prawdy

9 Października 2020

Dziewczyna zauważyła małego kociaka i na ulicy, który potrzebował pomocy. Przygarnęła go, otoczyła opieką, nadała mu na imię Tito. Kobieta zasypiała z kotem w łóżku, bawiła się z nim, robiła wszystko to, co trzeba przy małym zwierzaku. W końcu zabrała go do weterynarza, gdzie na miejscu dowiedziała się szokującej prawdy o zwierzęciu.

Kiedy kotek podrósł, dziewczyna zabrała go do weterynarza. Chciała sprawdzić, czy z jej zwierzakiem jest wszystko w porządku. W końcu nic o nim nie wiedziała. Jeśli nie jest się specjalistą czasem trudno nawet zobaczyć płeć zwierzaka. Poza tym każdy pupil powinien chodzić na wizyty kontrolne, aby zapobiec ewentualnym chorobom. Kiedy weterynarz zbadał Tito, nie do końca był przekonany, że to zwykły dachowiec. Aby się upewnić skontaktował się z organizacją zajmującą się ratowaniem dzikich zwierząt. Miał nosa, że Tito powinien tam trafić.

Myśleli, że znaleźli porzucone kociątko. Gdy przyjrzeli mu się z bliska, aż odskoczyli z wrażenia, nie mogli się bardziej mylićMyśleli, że znaleźli porzucone kociątko. Gdy przyjrzeli mu się z bliska, aż odskoczyli z wrażenia, nie mogli się bardziej mylićCzytaj dalej

Weterynarz odkrył prawdę o kocie

Weterynarz wezwał do kliniki specjalistów, aby poznać prawdę o kocie. Nie do końca był przekonany czy zwierzę może wrócić z właścicielką do domu. Kot nie wyglądał na pospolitego mruczka, bardziej na dzikie zwierzę. Po zbadaniu zwierzęcia, prawda wyszła na jaw, a dziewczyna nie mogła w to uwierzyć! Jej pupil okazał się młodym jaguarundi - niebezpiecznym kotem, który powinien żyć na wolności.

Jaguarundi to dzikie koty, które mają status bliskiego zagrożeniu. Nie poluje się na nie ze względu na ich futro nienadające się do obróbki, jednak jego liczebność i tak maleje. Do głównych zagrożeń można zaliczyć można utratę i fragmentację siedlisk.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ważne: Weterynarz zdradził 8 wskazówek, aby zwierzęta mogły żyć dłużej
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Nauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecie

Dziewczyna oddała kota specjalistom, którzy obiecali wypuścić go do naturalnego środowiska, gdy ten podrośnie. Życie dzikich zwierząt jest na wolności i nie należy o tym zapominać. Nie powinniśmy próbować udomawiać panter, lwów czy innych kociaków. To nie jest ich natura.

Zobaczcie wideo i poznajcie całą historię kotka. Kobieta zrobiła wspaniałą rzecz ratując dzikiego kota. Na szczęście nie rościła sobie do zwierzaka żadnych praw i oddała go, kiedy nie zdążył nikogo skrzywdzić i za bardzo przyzwyczaić się do ludzi.

ZOBACZ WIDEO:

Ktoś go porzucił na ulicy. Kiedy przyjechali ratownicy, takiej reakcji psa się nie spodziewaliKtoś go porzucił na ulicy. Kiedy przyjechali ratownicy, takiej reakcji psa się nie spodziewaliCzytaj dalej
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie
  2. Podatek od posiadania psa wzrośnie w przyszłym roku? Mamy listę zwolnionych z opłaty
  3. Czemu pies ma przekrzywioną głowę w jedną stronę? Czy wtedy cierpi?
  4. Ktoś go porzucił na ulicy. Kiedy przyjechali ratownicy, takiej reakcji psa się nie spodziewali
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. Nie żyje legenda Gdańska. Nikt się nie spodziewał. Był symbolem walki z komunizmem i turystycznego miasta

źródło: youtube.com

Następny artykuł