kotek uszy
Źródło: planetapolska.pl/rozrywka/

Niezwykła historia porzuconego kota. Ma tylko 1 oczko i dodatkowe uszy

8 Października 2020

Kotek "Frankenstein" urodził się chory. Właściciele nie od razu zareagowali, ponieważ nie interesowali się kotami mieszkającymi na ich podwórku. Nie wiedzieli, ile ich jest, kto jest ich matką, czy należy im pomoc. Sąsiedzi jednak doskonale zdawali sobie sprawę z tego, co dzieje się w budach zwierząt. Prawdopodobnie to oni zabrali małego kotka do siebie i uratowali.

Kotek Frankie urodził się z dodatkową parą uszu, która od samego początku budziła wielkie zainteresowanie. Mruczek nie wyglądał zbyt dobrze, a kiedy trafił do schroniska, odkryto, że konieczna jest amputacja jednego oka. Miał również problemy ze zgryzem, a dokładniej to z dolnymi kłami, które niszczyły jego szczękę. Lekarze mieli pełne ręce roboty, aby uratować małego przyjaciela, który również miał trochę problemów z chodzeniem.

Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyZostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyCzytaj dalej

Kotek skradł serce pracowników schroniska

Pracownicy schroniska wiedzieli, że aby Frankie całkowicie wyzdrowiał, konieczne będzie znalezienie mu domu. Bali się, że nikt nie pokocha schorowanego kotka, który nie wygląda "normalnie". Ale mruczek miał w sobie pełno energii do życia, interesowało go wszystko, co się dzieje, starał się nie przejmować problemami zdrowotnymi. Po raz kolejny niecodzienny wygląd zwierzaka sprawił, że telefon adopcyjny cały czas dzwonił. Zgłosiło się sporo chętnych osób, które chciały przygarnąć kociaka.

Frankie otrzymał nowy dom, wsparcie i miłość. Nowi opiekunowie muszą bardzo o niego dbać m.in. poprzez podawanie wyłącznie mokrej karmy, kotek nie jest w stanie pogryźć suchej. Czworonóg ma problemy z chodzeniem, ale nie leży w jednym miejscu, a wręcz przeciwnie wszędzie go pełno. Wspina się po nogach właścicieli, przytula, uwielbia być blisko człowieka.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Imię dla kota. Jak nazywać nowego przyjaciela rodziny?

Kot z podwójną parą uszu

Frankie nie jest jedynym kotem, który urodził się z podwójną parą uszu. W 2006 roku na świat przyszedł np. Yoda, który został przygarnięty przez parę z Chicago. Kot otrzymał imię od bohatera sagi filmowej "Gwiezdne wojny". Jest bardzo żywotnym kotem. Jak informowali opiekunowie w rozmowie z mediami, kotek nie cierpi na żadne choroby.

Dlaczego psy liżą dywany? Prawda może cię zaskoczyćDlaczego psy liżą dywany? Prawda może cię zaskoczyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  2. 16-latek zrobił niewyobrażalną rzecz małemu kotu. Nagranie poruszyło tysiące osób
  3. Istnieje 5 różnych typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś?|
  4. Królik urodził się z nietypowymi uszami. Są jedne na milion, takich jeszcze nigdy nie widzieliśmy
  5. Na ciele szczeniaka dostrzegła niepokojące rany. Słowa weterynarza zapamięta do końca życia
  6. 1 listopada z zakazem przemieszczania się? "Apelujemy o niewyjeżdżanie na Wszystkich Świętych"

Źródła: rmf24, planetapolska.pl

Następny artykuł