Kotek o imionach Biscuits i Gravy
Źródło: facebook/Biscuits and Gravy

Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

7 Października 2020

Kotek o wyjątkowo rzadkim wyglądzie przyszedł na świat 20 maja. Maluch zaskoczył swoich właścicieli oraz weterynarzy z powodu "podwójnego oblicza". Zwierzątko przyszło na świat z dwoma pyszczkami, co wzbudziło zarówno wielki zachwyt, jak i przerażenie wśród tysięcy internautów, którzy zobaczyli jego zdjęcia. Z dnia na dzień kociątko stało się prawdziwą sensacją , o której mówiła większość mediów. Niespodziewanie, zaledwie kilka dni po jego narodzinach opiekunowie musieli obwieścić światu przykrą wiadomość.

Kotek, który przyszedł na świat wiosną tego roku w Oregonie razem z piątką rodzeństwa, stał się gorącym tematem wśród internautów. Wszystko za sprawą rzadko spotykanej deformacji pyszczka, której nie da się przeoczyć. Zmutowany mruczek to widok jedyny w swoim rodzaju, który na zawsze pozostaje w pamięci. Chociaż niezwykła historia wyjątkowego maleństwa rozpoczęła się na pozór szczęśliwie, jej finał potrafi złamać serce. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia.

Śląsk. Z premedytacją przejechał labradora samochodem. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie oprawcy zwierzątŚląsk. Z premedytacją przejechał labradora samochodem. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie oprawcy zwierzątCzytaj dalej

Kotek o dwóch twarzach

Nowy członek rodziny King nie bez powodu otrzymał dwa imiona. Okazuje się, że czworonożny maluch urodził się z dwoma pyszczkami, które są osadzone tuż obok siebie. Ma dwie pary oczu, dwa nosy i dwie mordki. Właściciele nadali każdemu z pyszczków osobne imię - prawa mordka znana jest jako Biscuits, zaś lewa, która okazała się być silniejsza, to Gravy. Jak tłumaczą właściciele zmutowanego kotka, nazwali go na cześć popularnego amerykańskiego dania śniadaniowego Biscuits and Gravy. Dla weterynarzy to również był wielki szok. Eksperci odkryli, że nowo narodzony czworonóg posiada wprawdzie jeden pień mózgu, ale może jeść i ssać mleko „korzystając” z obu twarzy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właściciele psów mogą pójść na urlop. Znana firma wprowadziła urlop psacierzyński. Ile wynosi?
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Czarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokach

Zwierzątko bardzo szybko zdobyło rozgłos, a jego profil na Facebooku polubiły tysiące zafascynowanych internautów. Wszyscy z uwagą śledzili jego losy i trzymali za niego kciuki. Niestety, zwierząt z podobną deformacją zwykle nie czeka długie życie w zdrowiu. Są one nazywane janusowymi (od imienia Janusa - boga z rzymskiego panteonu o dwóch twarzach), a ich unikalny wygląd jest najczęściej najgorszym wyrokiem.

Wkrótce po narodzinach kociątka spełniły się najgorsze przewidywania weterynarzy. Radość właścicieli trwała zaledwie trzy dni. Po tym czasie kotek niespodziewanie zmarł. Właściciele wyjaśnili, że pomimo wielkiego apetytu ich pupil nie nabierał masy i był bardzo wycieńczony. Z trudnością utrzymywał głowę z dwoma pyszczkami. W emocjonującym wpisie na mediach społecznych podzielili się tragiczną nowiną o śmierci zwierzątka.

- To, że się pojawił, było takim małym cudem, którego doświadczyliśmy w zasadzie bez powodu. Chcę podziękować wszystkim za życzliwość i miłość. To była historia życia i tego, jak ono jest cenne. - napisali Kingowie w mediach społecznościowych po śmierci Biscuits i Gravy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Biscuits i GravyBiscuits i Gravy
facebook/Biscuits and Gravy

Biscuits i GravyBiscuits i Gravy
Facebook/Biscuits and Gravy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Tragiczna wiadomość z Wrocławia. Niestety, nie żyje prawdziwy król
  4. Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił
  5. Ledwo żywy kocurek nic nie widział przez zaropiałe oczka. Przeszedł wielką metamorfozę, co za zmiana
  6. Nie żyje 5 osób. Wśród nich mogą być Polacy. Porażająca tragedia za polską granicą

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł