Owczarek i mały kotek
Źródło: youtube/ DailyPicksandFlicks

Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby

7 Września 2020

Kotek o biało-czarnym futerku wspinał się niezdarnie po schodach. Jego maleńkie nóżki utrudniały mu wykonywanie wysokich skoków, a przedostanie się na sam szczyt było nie lada wyczynem. Niespodziewanie przy jego boku znalazł się olbrzymi owczarek niemiecki, który złapał maleńkie kocię w paszczę. To, co wydarzyło się w następnych sekundach nagrania odbiera mowę.

Kotek w biało-czarnym kolorze bawił się na wysokich schodach. Jego właściciele całkiem niedawno przygarnęli go pod swoją opiekę, dlatego niektóre zakamarki domu wciąż pozostawały dla niego nieodkrytą tajemnicą. Zwierzak wędrował po wszystkich pokojach i badał każdy kąt, jednak wejście na piętro stanowiło dla niego dużą trudność. Maluszek robił sobie przerwy po przejściu kolejnych stopni, lecz w pewnej chwili doszło do zaskakującego zdarzenia. Kociak nie spodziewał się, że zza jego pleców wyskoczy na niego pupil o kilkakrotnie większym rozmiarze i pochwyci go w pysk.

Chihuahua dosiadł wielkie zwierzę i wypłynął na jezioro. W głowie się nie mieści, wszystko nagranoChihuahua dosiadł wielkie zwierzę i wypłynął na jezioro. W głowie się nie mieści, wszystko nagranoCzytaj dalej

Owczarek niemiecki złapał kociaka w zęby

Właściciele zwierzaków nagrywali pierwsze podrygi ich nowego pupila. Kiedy w jego stronę podszedł ogromny owczarek niemiecki, kamerzysta postanowił nie ingerować i zobaczyć, jaka sytuacja wywiąże się pomiędzy czworonogami. Jednakże, zachowanie owczarka niemieckiego o imieniu Tennyson zdecydowanie nie było rzeczą, którą mogli z łatwością przewidzieć. Pies zbliżył się do biało-czarnego kociaczka, dokładnie go obwąchał, a kiedy upewnił się, że jest bezbronny... chwycił go zębami za głowę!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Bezradnie patrzyli, jak nauczycielka umiera. Tragiczne informacje obiegły media

Taki mrożący krew w żyłach opis sytuacji może brzmieć wyjątkowo groźnie, lecz w zachowaniu owczarka niemieckiego nie można znaleźć choćby krztyny agresji. Zwierzak złapał mruczka z gracją i delikatnością, dbając o jego komfort, a następnie przeniósł go na samą górę schodów. Pod koniec filmu widać, że oba pupile przytulają się do siebie i pozwalają sobie na chwilę odpoczynku. Wystarczy jedno spojrzenie, aby przekonać się, że maleńkiemu koteczkowi nic nie grozi, gdy w pobliżu jest jego większy przyjaciel, a właściciele wcale nie muszą ich rozdzielać.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  2. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  3. Niewyobrażalnie skrzywdził własnego psa, "bo stracił pracę". Teraz odpowie przed sądem
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. Spacerował spokojnie po Sopocie. Nagle zobaczył torbę. Zaniemówił jak zobaczył co jest w środku

źródło: youtube.com

Następny artykuł