Gdzieś na obrazku ukrył się kotek
Źródło: facebook/ALESSANDRA RIBEIRO

Czy potrafisz znaleźć kotka na obrazku? Cały Internet głowi się, jak rozwiązać tę łamigłówkę, udaje się tylko nielicznym

3 Października 2020

Kotek ma niezwykły dar wtapiania się w otoczenie. Jego opiekunka myślała, że rozpłynął się w powietrzu, lecz dopiero po pewnym czasie zauważyła, że ukrył się w pewnym miejscu. Spróbuj swoich sił w łamigłówce i znajdź milusińskiego na obrazku! Tylko prawdziwym bystrzakom udaje się go zauważyć w ciągu jednej minuty!

Kotek, który wtapia się w otoczenie niczym kameleon - nieprawdopodobne, a jednak możliwe! Alessandra Ribeiro jest właścicielką utalentowanego zwierzaka Chiquinho, który pewnego razu gdzieś zniknął. Kobieta przez długi czas bezskutecznie próbowała go znaleźć, lecz po mruczku nie było żadnego śladu. Kiedy już zaczynała wpadać w panikę, dostrzegła go w najmniej spodziewanym miejscu w mieszkaniu. Na pamiątkę cyknęła fotkę, która stała się jedną z najpopularniejszych łamigłówek w sieci. A czy Tobie uda się go znaleźć? Uprzedzamy, to wcale nie jest proste zadanie!

Golden retriever nie widział pana od 6 tygodni. Gdy wreszcie go zobaczył, nie potrafił się powstrzymaćGolden retriever nie widział pana od 6 tygodni. Gdy wreszcie go zobaczył, nie potrafił się powstrzymaćCzytaj dalej

Gdzie ukrył się kotek?

Zdjęcie autorstwa Alessandry Ribeiro jest niekwestionowanym hitem.Tysiące internautów próbowało już swoich sił w tej łamigłówce, jednak nie zawsze udawało im się znaleźć Chiquinho. Tylko nieliczni mogą pochwalić się ponadprzeciętną spostrzegawczością. To co? Podejmujesz wyzwanie? Wystarczy rzucić okiem na poniższy obrazek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Opiekun labradora nagle stracił przytomność. Świadkom odebrało mowę na widok poruszającej reakcji psa
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. 90-latek pożegnał się z chorą suczką. Nagranie z ostatniego spotkania starych przyjaciół wyciska łzy z oczu

Gdzie ukrył się kot?Gdzie ukrył się kot?
Alexanda Ferreiro

Udało się Wam dostrzec, gdzie kryje się Chiquinho? Jeśli nie, to mamy dla Was małą podpowiedź: kot Alessandry Ribeiro jest czarny i ma żółte oczy. Czy teraz go widzisz?

Jeżeli udało wam się rozwiązać zagadkę, należą Wam się wielkie gratulacje! Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak Ty! Jeśli dajecie za wygraną lub chcecie sprawdzić, czy mieliście rację, możecie zerknąć na zdjęcie poniżej, które jest rozwiązaniem zagadki.

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki
Alexanda Ferreiro

Chiquinho przez cały ten czas krył się w rogu blatu. Ponieważ kot ma czarne futerko, nie zawsze łatwo jest go dostrzec na tle powierzchni w tym samym kolorze. Właścicielce mruczka ani trochę to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, uważa to za jego nietuzinkowy talent!

- To bardzo kochający kot. Daje nam dużo szczęścia, będąc sobą – i dużo śmiechu, gdy znajdujemy go w ukryciu – mówi Alessandra Ribeiro w wywiadzie z The Dodo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekli
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy

Źródło: o2.pl

Następny artykuł