kot próbuje zejść z pianina
Źródło: youtube/Viral story

Kot spanikował próbując zejść z pianina. Nagranie jest hitem w sieci

17 Września 2020

Kot próbował zejść z pianina. Zamiast zeskoczyć postanowił przejść się po klawiszach, które okazały się bardzo głośne! Mruczek spanikował, nie wiedział, w którą stronę ma iść. Na dół czy na górę? Co będzie lepsze? Droga, którą wybrał została nagrana a wideo stało się hitem. Posłuchajcie, co skomponował rudy kociak!

Nie da się ukryć, że większość kotów porusza się z gracją i z wdziękiem. Zwierzęta są bardzo delikatne, uważnie stawiają łapki, nie chcą nikogo obudzić czy przestraszyć. Kiedy polują potrafią być bardzo ciche, dopadają swoje ofiary niespostrzeżone. Mruczki boją się przy tym hałasów i uciekają, gdzie pieprz rośnie, kiedy usłyszą niespokojne dźwięki. Te mogą wydobywać się nawet z pianina. Zobaczcie, co udało się nagrać właścicielce rudego kociaka, który próbował zejść na podłogę.

Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieKonie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienieCzytaj dalej

Kot próbuje zejść z pianina

Czy koty lubią muzykę? Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. W zależności od kota niektóre mruczki usypiają przy niej, inne wręcz wychodzą do drugiego pokoju, a pozostałe zwierzaki same nawet próbują swoich sił w tej dziedzinie. Koty potrafią pięknie śpiewać (najlepiej w nocy), a niektóre próbują nawet grać na instrumentach! Ostatnio do sieci trafił filmik potwierdzający tę tezę. Pewien mruczek skomponował utwór przy próbie zejścia z pianina. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, ale talentu nie można mu odmówić!

- To wspaniałe, że kompozycja kota odzwierciedla jego prawdziwe uczucia. Improwizował, ale udało mu się przełożyć swoje uczucia na muzykę w czasie rzeczywistym.
- Przezabawne! Mądry kot... Myślę, że my muzycy mamy gorsze występy.
- Powinienem powiedzieć "biedny kot", ale nie mogę przestać się śmiać - komentowali internauci pod filmikiem zamieszczonym na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
3. Co czują psy, gdy wyznajemy im miłość? Naukowcy wreszcie rozwiązali zagadkę

Wideo z niezdarą stało się viralem i skradło serca internautów na całym świecie. Znaleźliśmy je na YouTubie, gdzie obejrzało je ponad 23 tys. osób, jednak hit z Tik Toka z pewnością może pochwalić się większą liczbą odtworzeń. Zobaczcie jak pięknie gra kociak!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Słodki ciężar. Radosław Majdan udowodnił, że kilogramy nie mają znaczenia
  4. 10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babci
  5. Wyszła z psem na spacer, znalazła ogromnego grzyba. Zdjęcia kani wprawiają w osłupienie
  6. Szykuje się skandal? Tajemnicza posada Kingi Dudy przy ojcu. Zwiedziła niemal cały świat i wróciła do Polski

Źrodło: wykop.pl, youtube

Następny artykuł