Kot ochronił maluszka
Źródło: youtube/Ray William Juanson

Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

30 Lipca 2020

Kot leniwie drzemał w drugim pokoju, kiedy dziecko bawiło się w salonie pod okiem opiekunki. Jeden głośny dźwięk sprawił, że kot zaniepokoił się losem najmłodszego członka rodziny i ruszył dziecku na ratunek. Zaskakujące zachowanie zwierzaka zostało uchwycone przez domowy monitoring.

Kot jest zwierzęciem terytorialnym, dlatego priorytetową sprawą dla każdego mruczka jest posiadanie własnego rewiru. Nie każdy miłośnik zwierząt wie, że koty identyfikują się przede wszystkim z miejscem, w którym najczęściej przebywają, a dopiero potem z człowiekiem i innymi zwierzętami. Jednakże, w przypadku czarnego kota z nagrania uchwyconego przez ukrytą kamerą priorytety rozkładają się trochę inaczej. Pupil obrał sobie za cel ochronę najmłodszego domownika, który w ocenie kociaka mógł znajdować się w wielkim niebezpieczeństwie.

Malutki delfin został porzucony przez matkę. Tragedii nie udało się uniknąćMalutki delfin został porzucony przez matkę. Tragedii nie udało się uniknąćCzytaj dalej

Kot usłyszał krzyk i zerwał się ze snu

Nagranie nietypowego zachowania zwierzaka zostało zarejestrowane przez domowe kamery umieszczone na w kątach pomieszczeń. Krótki film przedstawia niewinną scenę zabawy dziecka z opiekunką. Kilkumiesięczny maluch w zielonych spodenkach skacze po salonie i rzuca dmuchaną piłkę w stronę kobiety. Opiekunka siedzi na podłodze tuż obok niskiego stolika, na którym postawiona była przezroczysta szklanka i nie spuszcza młodego urwisa z oczu. Niespodziewanie dziecko rzuca piłkę w jej stronę, lecz niestety trafia wprost w szklankę, która spada na podłogę i roztrzaskuje się na miliony kawałeczków. W tej samej chwili przestraszony maluch wydaje z siebie głośny dźwięk, który zaalarmował kota śpiącego w drugim pokoju. Zwierzę zaniepokoiło się piskiem najmłodszego członka rodziny, któremu mogło się coś stać, dlatego szybko skierowało się w stronę salonu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Golden retriever koniecznie chciał być pogłaskany po głowie. Nie wiedział, że przeszkadza panu w pracy

Kiedy opiekunka starała się posprzątać rozbite szkło, żeby dziecko przypadkiem nie weszło w nie nóżką, nagle kot rzucił się w jej kierunku. Domowy pupil nie zrozumiał, że kobieta wcale nie skrzywdziła malca, a wręcz przeciwnie, starała się go uchronić przed zranieniem. Kot nieprzerwanie atakował nogi opiekunki, która uciekała przed rozwścieczonym zwierzęciem. Może dla kobiety nie było to najprzyjemniejsze doświadczenie w pracy, jednak zachowanie kota zasługuje na uznanie. Kociak z nagrania ostrzegł, że każdego, kto w przyszłości będzie chciał zadzierać z jego młodym panem czeka zgubny los!

ZOBACZ NAGRANIE:

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
  2. Wśród czarno-białych pasków ukrywa się zwierzę. Nie wszystkim udaje się je rozpoznać, trzeba mocno wytężyć wzrok
  3. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. 98 osób nie żyje. Liczba ofiar cały czas rośnie. Niewiarygodne doniesienia ze świata

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł