Kot zakopany w przytulankach
Źródło: pikio.pl/reddit

Tylko 1/5 osób jest w stanie zobaczyć na zdjęciu kota. Wszyscy łamią sobie głowę nad zagadkową fotografią

30 Czerwca 2020

Kot zakopał się w stosie przytulanek. Z odnalezieniem zamaskowanego futrzaka mają ogromne problemy nawet najbardziej spostrzegawcze osoby. Odkąd w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym jego autor uwiecznił sprytnego, schowanego w maskotkach mruczka, internauci łamią sobie głowy nad fotografią. Tylko niewielki odsetek spośród nich jest w stanie "wyłowić" na zdjęciu ukrytego kota. Przed Wami bardzo trudne zadanie - potraficie odnaleźć zakamuflowanego czworonoga nie korzystając z podpowiedzi?

Kot to zwierzak, który wręcz uwielbia znaleźć nietypowe miejsce na ucięcie sobie drzemki czy też chwilę relaksu. W sieci co jakiś czas pojawiają się coraz to nowsze zdjęcia będące dowodami na to, jak bujną wyobraźnią potrafią być obdarzone mruczki. Tak jest też w przypadku i tego zdjęcia, jednak fotografia, która swoją popularność zyskała dzięki portalowi Reddit i pikio.pl jest czymś więcej - okazuje się, że zdjęcie stanowi też wyzwanie dla większości internautów. Tylko nieliczni i najbardziej spostrzegawczy potrafią odnaleźć na fotografii ukrytego kota. Czy potraficie doszukać się czworonoga nie korzystając z podpowiedzi?

Pies w schronisku przytulił się do nogi reportera. Nagranie wyciska łzy z oczuPies w schronisku przytulił się do nogi reportera. Nagranie wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Kot schował się na zdjęciu, tylko nieliczni są w stanie go znaleźć pomiędzy pluszakami

Wydawałoby się, że zdjęcie, które od jakiegoś czasu robi furorę w sieci nie ma w sobie nic niezwykłego. Jest na nim widoczne łóżko piętrowe, na którego górnym poziomie widać pokaźną kolekcję pluszaków. Jednak w fotografii tkwi haczyk - pomiędzy licznymi maskotkami swoje posłanie znalazł sobie nie kto inny, tylko kot! Niestety, znalezienie mruczka wcale nie jest prostym zadaniem, a tak na prawdę - odnalezienie go stanowi spore wyzwanie, nawet dla tych najbardziej spostrzegawczych spośród oglądających obrazek.

Zdjęcie jest bardzo trudnym testem na spostrzegawczość, tylko nieliczni są w stanie go zdać pomyślnie. Nic dziwnego, że większość osób, które trafiają na zagadkowy obrazek koniecznie musi skorzystać z podpowiedzi. Dlatego, jeżeli nie uda Wam się samodzielnie odnaleźć mruczka - nie przejmujcie się!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ratowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażają
2. Potrzebują naszej pomocy. Jeśli znajdziesz jakiegoś na ziemi, koniecznie go podnieś

Udało się Wam znaleźć kota od razu czy może zajęło Wam to dłuższą chwilę? A może ta zagadka okazała się nie być aż taka trudna?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie ukrytego w pluszakach kota?Widzicie ukrytego w pluszakach kota?
pikio.pl/Reddit

OdpowiedźOdpowiedź
pikio.pl/Reddit

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki i corgi właśnie zostali rodzicami. Ich szczeniaki są niezwykłe
  2. Poruszający apel o pomoc schroniska w Radysach. Potrzeba rąk do pracy i podstawowych produktów dla zwierząt
  3. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  4. Urzędniczka trzymała kundelka w pełnym żarze. Zagłodzone zwierzę walczy o życie
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: kobieta.onet.pl

Następny artykuł