Kot siedzi przed drzwiami i czeka
Źródło: screen shot/Youtube/ tikigoth

Kot codziennie o 12 czeka pod drzwiami. Powód jest zupełnie inny niż myślisz

30 Czerwca 2020

Kot o imieniu Baron ma bardzo nietypowy zwyczaj. Właściciele mruczka zaobserwowali, że ich ukochany pupil dzień w dzień, o tej samej porze, siada przed drzwiami domu i na coś czeka. Na coś, a może - na kogoś? Kiedy znaleźli odpowiedź na nurtujące ich pytanie dotyczące dziwnego rytuału kota, byli w szoku - nie spodziewali się takiego rozwiązania zagadki. Postanowili nagrać to, co robi kot i podzielić się jego wyczynami w sieci. Wideo może wywołać ból brzucha - od śmiechu!

Kot o imieniu Baron został przyłapany przez swoich właścicieli na bardzo nietypowym zachowaniu. Mruczek codziennie, o tej samej porze dnia - 12 w południe, zasiada przed drzwiami do domu i ewidentnie na coś czeka. Kiedy opiekunowie Barona zrozumieli, o co tak naprawdę chodzi w niezwykłym rytuale kota, nie mogli powstrzymać rozbawienia. Okazuje się bowiem, że czworonóg oczekuje w napięci na pojawienie się... listonosza!

Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powódMężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powódCzytaj dalej

Kot codziennie czeka na to, aż pojawią się nowe listy. Jego reakcja bawi do łez

Kiedy właściciele Barona zrozumieli, dlaczego ich kot każdego dnia w południe zasiada przed drzwiami wejściowymi do domu i czeka, od razu postanowili uwiecznić wyczyny mruczka na nagraniu. Niestety, okazało się, że to wcale nie takie proste zadanie - udało im się to dopiero przy którejś próbie, musieli cierpliwie "zasadzać" się na kota. Jednak gdy w końcu udokumentowali to, co robi kot, wiedzieli, że było warto.Zachowanie mruczka jest niebywałe! Mądre zwierzę czeka pod drzwiami, bo doskonale wie, że o 12 pojawia się nowa poczta. Kiedy tylko wybija południe, podekscytowany kot nie może się już doczekać tego, co się zaraz wydarzy - listy wpadną przez otwór w drzwiach. Baron kiedy tylko widzi, że klapka się unosi, rzuca się w jej stronę, atakuje łapką listonosza, chwyta list w pyszczek i dumny ze swojej zdobyczy odchodzi dziarskim krokiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ratowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażają 2. Potrzebują naszej pomocy. Jeśli znajdziesz jakiegoś na ziemi, koniecznie go podnieś

Reakcja kota na pojawienie się listonosza i poczty jest rozbrajająca! Duma, która aż promienieje z pyszczka mruczka po tym, jak udały mu się łowy jest widoczna gołym okiem.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Kot poluje na... listy!Kot poluje na... listy!
screen shot/Youtube/ tikigoth

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uroczy piesek mówi naszym czytelnikom „Dzień dobry”. Wszyscy już wstali?
  2. Poruszający apel o pomoc schroniska w Radysach. Potrzeba rąk do pracy i podstawowych produktów dla zwierząt
  3. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  4. Urzędniczka trzymała kundelka w pełnym żarze. Zagłodzone zwierzę walczy o życie
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł