Bezdomny kot zatrzymuje mężczyznę
Źródło: screen shot/Youtube/ Stories of Animals

Bezpański kot wskoczył mężczyźnie na kolana. Reakcja zadziwia

29 Maja 2020

Kot podbiegł do mężczyzny o imieniu Kawasaki Hina, kiedy ten wracał do domu przez park. Zwierzak wskoczył mu na kolana i nie chciał go zostawić. Mężczyzna nie miał wyboru - musiał podjąć radykalną decyzję. Jego życie zmieniło się na zawsze.

Kawasaki Hina przemierzał swoją rutynową trasę powrotną z pracy do domu. Przechodził przez park położony w sąsiedztwie i nagle stało się coś, co na zawsze odmieniło jego życie. Na drodze mężczyzny stanęło bezpańskie zwierzę, które postanowiło, że nie pozwoli odejść Kawasakiemu bez zrobienia jednej rzeczy. Hina nie miał wyboru - musiał podjąć odważną decyzję.

Bezdomny kot rzucił się na mężczyznę

Mężczyzna wracał do domu i nagle podbiegło do niego małe, bezbronne stworzenie. Kociak zaczął się wdrapywać na nogi Hiny, miauczeć i zagradzać drogę. Kot za nic nie chciał ustąpić - zaczął iść razem z mężczyzną. Kawasaki stanął przed bardzo trudnym wyborem, jednak postanowił posłuchać intuicji. Tamtego dnia Hina nie wrócił sam do domu. Przyprowadził ze sobą nowego domownika, a właściwie - domowniczkę. Zwierzak okazał się być małą kotką. Mruczek zamieszkiwał pobliski park i każdego dnia walczył o życie - mała kotka podzielała ciężki los wszystkich bezpańskich zwierzaków. Aż do dnia, kiedy zobaczyła Kawasakiego. Można powiedzieć, że to zwierzak wybrał człowieka i postawił na swoim - maluch jakby instynktownie wyczuł, że ze strony mężczyzny nie czeka go nic złego, a wręcz przeciwnie - że Hina będzie idealnym opiekunem.

Mała Vel, bo tak została nazwana przez Kawasakiego kotka, nie pomyliła się ani trochę. Mężczyzna zakochał się w niej od... pierwszego wskoczenia na kolana! Z parku przyprowadził do domu nową członkinię rodziny, para stała się nierozłączna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies zmarł po spożyciu jednego produktu. Często mamy go w szafkach w kuchni 2. ies z miłości do człowieka zrobił niesamowitą rzecz. Trudno się nie wzruszyć

Historia Kawasakiego i Vel podbiła serca rzeszy internautów. Widok tej dwójki rzeczywiście powala na łopatki!

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Maluch nie odpuszczał - mężczyzna nie miał wyboru...Maluch nie odpuszczał - mężczyzna nie miał wyboru...
screen shot/ Youtbe/ Stories of Animals

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minka biegła 40 km do umierającego właściciela, a potem koczowała pod jego drzwiami. Wystosowano dramatyczny apel, łzy same lecą
  2. Kot zajął buldogowi miejsce w kojcu. Reakcja szczeniaka rozbawia do łez
  3. W Olsztynie uśpią 100 dzików. Minister nie protestował
  4. Czy spanie z kotem jest zdrowe? Musisz wiedzieć o paru kluczowych rzeczach
  5. Husky dogaduje się z dzieckiem. Nagranie na pewno wywoła dużo uśmiechu
  6. Cud we Wrocławiu. W zoo urodziło się zwierzę z wymierającego gatunku. Macie pomysł na imię dla niego?

Źródło: tweetcat.net

Następny artykuł