Zagadka - sowy, jeden kot
Źródło: Facebook/Cindy McCune

Na obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźć

29 Czerwca 2020

Kot ukrył się na obrazku pełnym malutkich sów. Choć wydawałoby się, że mruczki nie mają zbyt wiele wspólnego z drapieżnymi ptakami, okazuje się, że prawda może być o wiele bardziej zaskakująca, niż by się wydawało. Nad zagadką głowią się rzesze internautów, tylko 1% spośród nich jest w stanie znaleźć schowanego pośród sów czworonoga. Czy należysz do nielicznego grona najbardziej spostrzegawczych?

Kot i sowa pozornie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Choć oba zwierzaki są drapieżnikami i doskonale widzą w ciemności, więcej je różni niż łączy. Jednak nie przeszkadza to w tym, żeby pewna zagadka, która pojawiła się na portalu buzz.gazeta.pl zyskiwało coraz liczniejsze grono wielbicieli. Na pozornie prostym obrazku widnieje bardzo dużo uroczych sówek. Ale pośród nich kryje się nieoczekiwany gość - kot! Niestety - tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie się do dopatrzyć na rysunku. Przed Wami bardzo trudne zadanie!

Pies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatkiPies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatkiCzytaj dalej

Kot ukrył się pośród sów. Tylko nieliczni są w stanie go zauważyć

Co jakiś czas w internecie pojawiają się kolejne obrazkowe łamigłówki, które w oka mgnieniu stają się hitem wśród internautów. Tak się stało też i tym razem, w przypadku pewnej uroczej ilustracji. Portal buzz.gazeta.pl podzielił się ze swoimi czytelniczkami i czytelnikami bardzo trudną zagadką. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że tajemniczy rysunek przedstawia po prostu dużą ilość sów. Jednak okazuje się, że pozornie niewinna ilustracja skrywa sekret - pomiędzy drapieżnymi ptakami o wielkich, okrągłych oczach schował się... kot! Sprytny mruczek doskonale zakamuflował się pośród małych sówek. Udało mi się to do tego stopnia, że zaledwie 1 osoba na 100 jest w stanie zauważyć go bez korzystania z podpowiedzi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatki 2. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało

Nic więc dziwnego, że internauci za wszelką cenę próbują się dopatrzyć na rysunku niesfornego kota - ale nawet najbardziej spostrzegawcze osoby mogą mieć z tym zadaniem duży problem. Udało się Wam znaleźć kota bez korzystania z podpowiedzi? Lubicie takie łamigłówki? A może macie jakąś swoją ulubioną?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzisz kota?Widzisz kota?
Facebook/Cindy McCune

RozwiązanieRozwiązanie
Facebook/Cindy McCune

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: buzz.gazeta.pl

Następny artykuł